В Івано-Франківську планують купити ще 30 тролейбусів та 10 великих автобусів

Міська влада рухається у напрямку розвитку комунального транспорту.

Результат пошуку зображень за запитом "тролейбуси івано-франківськ"

 

Про це в інтерв’ю “Галці” розповів перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Він зазначив, що в обласному центрі унікальна ситуація, адже тролейбуси – транспорт повністю муніципальний, а у своєму розпорядженні комунальне підприємство має всього три автобуси, та і то старенькі. Тобто автобуси – це повністю ринок приватних перевізників.

“Маю надію, наступного року до кінця літа закупимо ще 30 нових тролейбусів і зможемо продовжити лінію від Бандери через Бульвари і вийти на Галицьку, – зауважив посадовець. – Якщо вдасться з’єднати “БАМ” з Галицькою, то вийде сітка, яка забезпечить сполучення по цілому місті. Звісно, це сильно вдарить по приватних перевізниках”.

Також є проект Європейського інвестиційного банку, де в умові прописана закупівля десяти великогабаритних низько підлогових автобусів. Можливо це буде у 2018 році.

“Перевізників нічого хорошого не чекає або, скажу інакше, комунальне підприємство створить реальну конкуренцію приватним перевізникам. Хто краще працюватиме, той обслуговуватиме ринок пасажирських перевезень нашого міста”, – додав він.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: