Палати, як камери: У Долині дитяча лікарня наче з фільму жахів (фоторепортаж)

Жителі Долини обурені жахливим станом приміщень у місцевій дитячій лікарні.

 

Користувачка соціальних мереж Ірина Кондратюк виклала у групі Долина live жахливі світлини із місцевої лікарні. Жінка пише, що приміщенню уже 40 років, і за цей час воно перетворилося на руїни із потрісканими стінами, плісінню, побитою плиткою на підлозі, облупленими фасадами, розбитою дорогою на прилеглій території, пише ГК.

У коментарях під публікацією багато негативних відгуків по заклад. Люди пишуть, що це й справді страшне місце.

“Жах! Жах! Жах! Не приведи, Господи, потрапити в це жахіття з дитиною. А ще помитися неможливо, дитяча кімната зачинена, телевізора нема, палати, як камери. Всюди сірість і ,,безнадега”. Одна кімната нормальна на цілу лікарню – платна.”, – коментує ситуацію дописувачка Тетяна.

г

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 жовтня 2017, 13:05
Вальцман же ж пообіцяв що наші діти будуть сидіти по підвалах та катакомбах, а їхні жидівські діти вчитися за наш рахунок за кордоном в найдорожчих вишах і носити сведри з рекламою Росії, портретами Путіна і прапорами ДНР як син Порошенка робить. От вам і результат. Він свою обіцянку виконав. Взагалі то це просто бізнес, нічого особистого. Російськи ліпецькі цукерки Рошену нічим не гірше українських, гроші не пахнуть. Диктатор Вальцман нагадує диктатора Януковича, котрий натягнув вишиванку і махає прапорами, з кишенями набитими цукерками і талмудом під пахою
Відповісти

, 08 жовтня 2017, 20:26
дожились гроші по кишенях,а налюдей ложили(народ став рабами)позор цій владі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: