У Києві під відкритим небом франківський театр поставив "Оскара та Рожеву Пані" (фото)

Благодійну постановку приурочили до Всесвітнього дня паліативної допомоги.

 Результат пошуку зображень за запитом "оскар і рожева пані"

На території Михайлівського золотоверхого собору в Києві відбувся благодійний показ п'єси "Оскар і Рожева Пані" за твором Еріка-Еммануеля Шмітта, приурочений до Всесвітнього дня паліативної допомоги, пише Дзеркало тижня.

 

Глядачам випала можливість вперше побачити постановку під відкритим небом. Під час показу бажаючі могли зробити благодійні внески на розвиток паліативної допомоги в Україні.

 

Актриса Ірма Вітовська, яка виконує у постановці роль Рожевої Пані, повідомила, що за роки існування проекту п'єса була показаний у 46 містах України, де вдалося зібрати 1 мільйон 23 тисячі 398 гривень благодійних внесків. Гроші передані на потреби важкохворих дітей у містах, в яких працюють виїзні бригади та онкогематологічні відділення.

 


 

 

 

 

 

Показ п'єси від франківських акторів під відкритим небом у Києві став преамбулою до дискусії про паліативну допомогу в Україні. До участі в ній запросили представників уряду, місцевого самоврядування, голів церков, громадських діячів, експертів та всіх небайдужих.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: