У Франківську відбувся чемпіонат України з дуельної стрільби (фоторепортаж)

Сьогодні, 8 жовтня, на базі спортивно-стрілецького тиру «СВД Легіон» відбувся Дуельний Чемпіонат України (рушниця).

 

Всеукраїнські змагання пройшли за підтримки Обласного управління спорту, клубу «Практика» Івано-Франківської спортивної федерації практичної стрільби, пише ГК.

Завітали на чемпіонат кілька десятків спортсменів з різних міст України, зокрема: Львова, Києва, Харкова та, звичайно, стрільці з Франківщини. Учасники показували свої вміння у трьох дисциплінах: «Рушниця Standart», «Standart Manual», «Рушниця Open».

Як зазначає один з організаторів, Олексій Шило, хоч серед учасників є чемпіони, та дуельна стрільба – не професійний вид спорту:

“Стрільці різні: і аматори, і чемпіони України, але професіонали – це ті, хто заробляють на цьому гроші. Це дуельна стрільба, але колись стріляли одне по одному, а зараз – по паралельних мішенях, бо стрільці швидко закінчуються”, – жартує Олексій.

За результатами чемпіонату нагородили переможців у трьох дисциплінах, а також переможців за результатами абсолютного заліку.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 жовтня 2017, 23:21
Як з незаконної зброї? На підставі якого закону вони володіють, зберігають, використовують та перевозять довгоствольну вогнепальну нарізну і гладкоствольну зброю? Негайно встановити особи, зброю вилучити та передати як наградну Пашинському чи Антону Геращенко. Тільки нагородна зброя - законна...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: