Керівництво «ПриватБанку» таки не відмовилось від продажу прикарпатського гірськолижного курорту «Буковель»

На балансі Приватбанку знаходиться величезна кількість об’єктів нерухомості та активів, якими державна фінансова установа не здатна ефективно управляти.

Результат пошуку зображень за запитом "сексуальні дівчата на буковелі"

 

А тому всі вони повинні бути продані. Про це в ефірі радіостанції «Вести» повідомила заступник голови правління Національного банку України Катерина Рожкова, інформує  UBR.

Зокрема, державному Приватбанку належать гірськолижний курорт Буковель, стадіон «Дніпро Арена», приміщення телеканалу «1 + 1» і ряд інших активів.

«В минулому році, при виконанні першого етапу докапіталізації, частина активів була взята на баланс банку в рахунок погашення кредитної заборгованості. Серед них Буковель, об’єкти нерухомості та літаки МАУ », – повідомила Рожкова.

За її словами, все це – непрофільні активи, за якими після оцінки та інвентаризації буде прийматися рішення про реалізацію.

«Банк виносить пропозицію про продаж на розгляд наглядової ради, а той приймає рішення, продавати чи ні. Подальша доля активів залежить від волі нових власників », – прокоментувала Рожкова, відповідаючи на питання, чи буде виселений телеканал« 1 + 1 ».

Вона переконана, що всі непрофільні активи повинні бути продані. І наглядова рада Приватбанку прийме таке рішення. Адже держбанк не може ефективно ними управляти.

«Буковель – один з найскладніших активів, який, де-факто, не підкоряється менеджменту банку. Саме тому його потрібно продавати. У банку немає ні людей, ні компетенції, щоб їм управляти », – резюмувала Рожкова.

За її словами, продаж таких активів може здійснюватися на платформах ProZorro і / або СЕТАМ.

Екатерина-Рожкова-фото

Нагадаємо, Нацбанк України переглянув прогноз рівня річної інфляції на 2017 рік у бік погіршення. Крім цін на харчування, на ріст інфляції також вплинуло зростання виробничих витрат – у тому числі зростання зарплат, що відобразилося у цінах на послуги.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: