В Україні подорожчає інтернет

Інтернетпровайдери планують протягом найближчого півроку підняти вартість своїх послуг. В середньому інтернет для українців подорожчає на 50%.

Про це сказав глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко в інтерв'ю UBR.ua.

Більше того, за його словами, на цьому зростання цін не зупиниться.

"На скільки піднімати ціни на інтернет – кожен оператор визначає зараз сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренції тощо. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене, вкрай мало. Тому зростання цін збережеться і надалі", – вважає Федієнко.

Він додав, що найвірогідніше, до кінця 2017 року кардинальних змін в тарифах не буде, адже перед святами провайдери, як правило, проводять для клієнтів різні акції. Зростання цін почнеться на початку 2018 року.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 жовтня 2017, 11:39
Одна паскуда каже,що жрати менше населенню треба,інші все з європою та снг рівняють ціни....Коли вже доходи населенню будуть співвідношувати?!Враховуючи ситуацію в країні,треба зменшувати зарплатню нашим урядовцям та скорочувати на 80% кількісь чиновників,дуже дорого Україні обходяться ці скоти!
Відповісти

, 09 жовтня 2017, 14:01
100%
Відповісти

, 09 жовтня 2017, 15:38
Жити по новому
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: