Молодій франківчанці, що випала з 9-го поверху потрібна допомога

Молода мама з Івано-Франківська Купка Ірина, потребує нашої допомоги. Зараз жінка знаходиться в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні в реанімаційному відділенні.
 
news-image: Молодій франківчанці, що випала з 9-го поверху потрібна допомога
 

Зараз жінка знаходиться в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні в реанімаційному відділенні. Діагноз - кататравма внаслідок падіння з висоти. Стан Ірини стабільно важкий, вона зазнала чисельних травм під час падіння, розірвана печінка, ушкоджені легені, перелом ноги, травма хребта. Про це повідомила подруга жінки Аня Тищенко.

Чоловік наразі знаходиться за кордоном, тому Ірині терміново необхідна матеріальна та моральна підтримка

Реквізити для допомоги:

картка Приват Банку 5168 7427 05908758 Купка Ірина Ігорівна

Контактна особа Анастасія Вітович 0963608893Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 жовтня 2017, 15:43
І нас медицина безкоштовна. Принаймні для таких випадків. Не розумію чому ми маємо збирати гроші на хабарі для лікарів корупціонерів? Може краще їх звільнити і набрати молодих спеціалістів хто буде працювати чесно? А старих хабарників відправити на нари. Від них і так толку 0. Подивіться скільки тупів кожен день з реанімації виносять. Вони ж не годні лікувати, тільки гроші деруть і людей калічать
Відповісти

, 09 жовтня 2017, 18:28
В Украине никто честно работать не будет!страна уже настолько деградировала,что это уже просто как катострофа!при жыдовской власти это все только усилится!у этого зоопарка нет будущего!
Відповісти

, 09 жовтня 2017, 21:01
Погоджуюся з дописувачем 18:28. Україна як держава себе дискредитувала. Голодомор, тарифний геноцид, переслідування за свободу слова, тортури в тюрмах СБУ, нкаведистські методи цькування політичних опонентів Вальцмана, війна із власним народом і не тільки на Сході, на Волині, Рівненська область, Житомирська в лісах йдуть бої місцеве населення боронить свій янтарний бізнес від рошенівців Порошенка, котрі хочуть віджати всі народні копальні. Рекет, державний рекет, мародерство в армії, розкрадання збройних сил, продаж зброї Порошенком терористам з Близького Сходу, Іділ і тп.п Це все вже давно виявлено і зафіксовано. Ця держава приречена. Її так скомпрометували яценюки, гройсмани, вальцмани, турчинови, парубії та решта шахраїв, що відновленню вона не підляга. Тільки повна і безумовна ліквідація
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: