У Галицькому районному ЦДЮТ розпочав свою роботу гурток «Пластове юнацтво»

У Галицькому центрі дитячої та юнацької творчості на базі Залукв’янської ЗОШ І–ІІІ ст. ім. І. Блажкевич розпочав роботу гурток «Пластове юнацтво» (керівник Галина Квасній).

З метою більш детального ознайомлення зі скаутською організацією «Пласт» на заняття були запрошені методисти ОДЮПЦ, які радо відгукнулися на запрошення і завітали до гуртківців-початківців.

Відповідаючи на запитання: «Що для мене є Пласт?», учасники гуртка зійшлися на думці, що це, крім нових друзів і цікавих пригод, насамперед – виклик. Самому собі, своїм силам. Для одного – це навчитися плавати, для другого – збудувати ватру. Адже у Пласті проводяться різні заняття і завжди є нагода спробувати щось нове!

Цікава і змістовна розповідь про Пласт - організацію української молоді для патріотичного та всебічного виховання, захоплюючі рухливі ігри, веселі пластові пісні – все це забезпечило хороший настрій і тверді наміри гуртківців долати нові вершини.

Відкриття і закриття гуртка відбулося за усіма приписами Пласту – з молитвою, Гімном пластунів і дотриманням церемоніалу.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: