Керівництво Івано-Франківського комбінату хлібопродуктів здивоване заявою голови Держрезерву

"Закликаю керівництво Івано-Франківського КХП не нагнітати обстановку навколо питання сплати існуючого боргу перед Держрезервом, а зосередитись на варіантах цивілізованого його вирішення. Запевняю, такі варіанти існують, і ми готові їх пропонувати», — з такою заявою звернувся голова Держрезерву України Вадим Мосійчук, коментуючи події навколо Івано-Франківського комбінату хлібопродуктів.

 

На самому комбінаті кажуть, що були здивовані подібним зверненням на офіційному сайті державного агентства, адже до діалогу завжди відкриті. Більше того — самі пропонували Держрезерву різні шляхи вирішення ситуації, починаючи ще з 2016 року, пише Репортер.

На думку керівництва підприємства, не менш дивно звучать запевнення Вадима Мосійчука щодо гарних результатів і стабільної роботи комбінату до 2013 року, адже чомусь за 10 років — від моменту самовільного використання зерна й до переходу підприємства в підпорядкування Мінагрополітики — Держрезерв не вживав активних заходів для повернення зерна. Не зрушила справа з мертвої точки і протягом 2013-2016 років. Натомість, коли міністерство призначило на посаду керівника ІФ КХП Володимира Дегтяра, то через чотири місяці Держрезерв подав позов до суду. Вочевидь, «своїх» вивели з зони удару і шлях відкрився, вважають на комбінаті.

«Нехай з тим фактом, що Держрезерв — не благодійна організація і борги повертати треба, ще можливо погодитись, але вимагати 22 млн грн пені і ще 9 млн штрафу за власну бездіяльність протягом 10 років — як мінімум безчесно», — говорять на Івано-Франківському КХП.

Також, на думку керівництва комбінату, є велике питання, чим керувалися люди, «які зірвали відвантаження вагонів з зерном, що належало одному з контрагентів комбінату, і на яких підставах невстановлені особи на особистих автомобілях тиждень блокували роботу підприємства». Крім того, хто відповість за зрив періоду заготівлі й доведення підприємства до кризи? Чому поліція не реагувала на виклики працівників комбінату стосовно сторонніх осіб на підприємстві та ще й привозила тим самим особам сніданки та обіди?

«Збитки, нанесені завідомо неправомірними діяннями чи бездіяльністю представників органів державної влади, підраховуються, і сподіваємось, що всі питання не залишаться без відповідей, а винні понесуть відповідальність», — каже керівництво комбінату.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 жовтня 2017, 21:05
Вальцман вкрав черговий завод
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: