На виборах в об’єднаних громадах Франківщини балотуються 720 кандидатів

У восьми ОТГ Прикарпаття на посади депутатів місцевих рад претендуватимуть 685 кандидатів. З них 253 кандидати вирішили балотуватись шляхом самовисування, а 432 – від місцевих організацій політичних партій.

Результат пошуку зображень за запитом "вибори"

 

Найбільше кандидатів зареєстрували до Заболотівської селищної ради — 125, найменше до Рожнівської сільської ради — 68. Найбільша конкуренція за мандат депутата місцевої ради – у Заболотівській селищній ОТГ, де на одне місце в раді претендує п’ять кандидатів.  Приблизно четверо кандидатів змагатимуться за одне депутатське крісло в селищній раді Брощнів-Осадської ОТГ. Мінімальна конкуренція з-поміж громад Івано-Франківщини зафіксована до місцевої ради у Рожнівській сільській ОТГ, де на одне місце претендує приблизно двоє кандидатів, повідомляють у Громадянській мережі “Опора”.

Треба відзначити, що в п’яти округах Рожнівської сільської ОТГ зареєстровано одного кандидата в депутати, в Яблунівській селищній ОТГ – чотири округи з одним кандидатом, Брошнів-Осадська селищна ОТГ має два таких округи, Переріслянська сільська ОТГ — один округ з одним кандидатом. Нагадаємо, що в цьому випадку згідно з частиною 8 статті 85 Закону України «Про місцеві вибори» кандидат вважається обраним депутатом, якщо за нього подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Набільше кандидатів – восьмеро – на посаду голови ОТГ у Переріслянській сільській ОТГ, з них п’ятеро – самовисуванці. Найменша конкуренція за крісло голови ОТГ у Рожнівській сільській і Заболотівській селищній ОТГ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 жовтня 2017, 15:28
Всі 720 корупціонери
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: