Стало відомо на скільки в середньому зросте пенсія

Після ухвалення Верховною Радою пенсійної реформи 3 жовтня, на українських громадян чекає низка змін.

Передусім, із 1 жовтня 2017 року пенсії в Україні зростуть. І навіть попри те, що голосування в парламенті відбулося 3 жовтня, вже протягом цього місяця пенсіонери отримають збільшені виплати, пише Наталія Лебідь у статті для сайту "24".

"Нова пенсійна система забезпечить підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів. Відходить у минуле пенсія 949 грн. З 1 жовтня – мінімум 1452 грн", – написав у Twitter прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він же розшифрував, як саме розподілятиметься збільшення виплат. 1,3 мільйона пенсіонерів отримають надбавку у розмірі 200 гривень, 1,2 мільйона збагатяться на суму від 200 до 500 грн, ще 1,1 мільйона матимуть додаткову тисячу гривень.

Середнє ж підвищення пенсій, за словами голови парламентського комітету із соціальної політики Людмили Денисової, становитиме близько 700 грн.

Коментуючи можливості державного бюджету щодо забезпечення підвищення пенсій, Гройсман запевнив, що кошти на це будуть знайдені.

Український уряд накопичив достатньо ресурсів, щоб уже з 1 жовтня впровадити цю реформу у життя, – висловився очільник Кабміну.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 жовтня 2017, 15:31
В 4-5 разів для чиновників корупціонерів і суддів хабарників. Для решти пересічних українців на 0 гривень зросте
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: