Відбулося урочисте відкриття приймального покою Коломийського пологового будинку

Вчора відбулося відкриття приймального покою Коломийського пологового будинку. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Любомир Глушков, перший заступник міського голови Сергій Коцюр, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, депутати обласної, районної та міської рад, декан Коломийський Коломийсько-Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви отець Роман Кіцелюк та священнослужителі.

Зазначимо, що Коломийський  пологовий будинок  розпочав свою діяльність в 1973 році. Щороку тут народжується приблизно 1800 дітей. Пологовий будинок відзначений пам’ятною відзнакою за активну співпрацю в межах Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» та вдосконалення медичної допомоги матерям та дітям і має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У 2017 році після завершення загально-будівельних робіт, з метою покращення якості надання послуг у пологовому будинку відкрито відділення анестезіології з палатами для інтенсивної терапії, неонатологічне відділення з палатами для інтенсивної терапії та цілодобовими постами, завершено капітальний ремонт  обсерваційного відділення.

А за ініціативи головного лікаря Богдана Ленчовського, народних депутатів України, голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука, міського голови Ігоря Слюзара та депутатів районної і міської рад проведено капітальний ремонт приймального покою пологового будинку, проведено нову теплотрасу, замінено обладнання для водопостачання. Для забезпечення вищезазначеного ремонту виділено кошти в сумі 1 100 000 грн. з державного, районного та міського бюджетів.

У планах на майбутнє  - провести капітальний ремонт операційної та родильних залів, а також на 2018 рік заплановано перекриття даху і капітальний ремонт післяпологових  палат.

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков висловив слова вдячності всім меценатам за вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Коломийщини, а саме за сприяння у проведенні  загально-будівельних робіт  приймального відділення дитячої лікарні, урологічного, отоларингологічного та психоневрологічного відділень центральної районної лікарні.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: