Івано-франківські поліцейські відмовились приймати заяву від екс-міністра про порушення ПДР кортежом Генпрокурора Луценка

Івано-франківські поліцейські відмовились приймати заяву від екс-міністра про порушення ПДР кортежом Генпрокурора Луценка

Результат пошуку зображень за запитом "юрій Луценко"

 

Як інформували ЗМІ, сьогодні до Івано-Франківська із приватним візитом завітав генеральний прокурор Юрій Луценко.

До столиці Прикарпаття тим самим рейсовим літаком прилетів і колишній міністр економіки Павло Шеремета. У соцмережі Фейсбук він розповів про зустріч із кортежем генпрокурора:

 

 

Шановний п.Юрій Луценко, Вам може бути цікаво, що сьогодні о 12 дня на виїзді з Івано-Франківського аеропорта: 1) кортеж із ряду чорних джипів поїхав по зустрічці при ігноруванні, якщо не сприянні поліції, 2) поліціянт відмовився зі мною розмовляти, коли я підійшов до нього з бажанням свідчити про це правопорушення. P.S. Цікаво було бачити Вас здалека сьогодні на ранковому рейсі PS79 Київ-Івано-Франківськ, – написав Pavlo Sheremeta.

 

 Нагадаємо, що Сьогодні в Івано-Франківську перебуває Генпрокурор. Пресу до високопосадовця охорона не підпускає (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 жовтня 2017, 8:16
є ьтаке!!! є, я сам знаю знайомого який дав бабло за посвідченя! суки взагалі оборзіли
Відповісти

, 11 жовтня 2017, 10:35
Юрко забув як янукович посадив .тепер він іко на нас пробуют вічинєтись,але най штани тримають щоб не всратись.
Відповісти

, 11 жовтня 2017, 14:56
У Юри ще все впереді
Відповісти

, 13 жовтня 2017, 8:40
Я не знаю, як закінчить сучасний антинародний режим Порошенка, думаю що не дуже добре, але я точно знаю, що самозваний "Генеральний плокулор" Луценко буде сидіти. Іто сидіти довго, цей шахрай, пройдисвіт та пияцюрник залужив на це.
Відповісти

, 17 жовтня 2017, 13:24
Порушують свої ж закони заради власної вигоди.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: