«Ми своїх корупціонерів не кидаємо», – Руслан Марцінків

Патрульну, яку у Франківську звільнили за невнесену до декларації автівку, можуть прийняти у Муніципальну варту. Таке рішення запропонував міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради у вівторок, 10 жовтня.

 

«Патрульну, яку звільнили, візьміть до, себе у муніципальну варту. Ми своїх «корупціонерів не кидаємо», – Марцінків звернувся до Богдана Кухарука. Той заявив, що спершу мусить провести співбесіду.

Також на оперативці заступник начальника управління патрульної поліції Олег Сердюк доповідав про те, що патрульні взялася за привокзальний сквер, оскільки збільшилася кількість грабежів, пише Репортер.

«Закликаємо не знаходитися в стані алкогольного сп’яніння у громадському місці, бо таким станом користуються злодії, – каже Олег Сердюк. – Тепер темніє раніше. І присвічувати собі айфоном у привокзальному сквері – погана прикмета».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 жовтня 2017, 22:00
Спершу нехай пан Луценко прокурорів поміняє, які за це нормальні відкати получають і не тільки за це. Повністю підтримую!
Відповісти

, 11 жовтня 2017, 8:30
руля розуміє.Сам такий.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: