Араби-педофіли, які ґвалтували франківську школярку, відбулись «легким переляком»

Араби-педофіли, які ґвалтували франківську школярку, відбулись «легким переляком»

Результат пошуку зображень за запитом "зґвалтували франківську школярку"

 

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив без задоволення касаційну скаргу прокурора у справі про зґвалтування неповнолітніх.

28 вересня  колегія суддів судової палати у кримінальних справах ВССУ розглянула в судовому засіданні матеріали кримінального провадження за касаційною скаргою прокурора на ухвалу Апеляційного суду Івано-Франківської області від 8 лютого  щодо двох громадян Йорданії. Про це йдеться на сайті апеляційного суду.

Як відомо, ці особи були засуджені  на 10 років позбавлення волі вироком Івано-Франківського міського суду від 23 листопада 2016 року.

Але ухвалою Апеляційного суду Івано-Франківської області  вирок  було змінено, постановлено перекваліфікувати дії засуджених осіб (із “зґвалтування” – на “статеві зносини з неповнолітньою”)  та призначено покарання за цією статтею у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі кожному.

Результат пошуку зображень за запитом "зґвалтували франківську школярку"

 

Перекваліфікація дій обвинувачених і пом’якшення покарання обвинуваченим викликали ажіотаж і невдоволення громадськості.

Колегія суддів ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ вважає, що рішення Апеляційного  є справедливим і достатнім для виправлення засуджених та попередження нових злочинів.

Пов’язане зображення

 

Ухвала  Апеляційного суду Івано-Франківської області від 08 лютого 2017 року щодо студентів-медиків залишена без змін, а касаційна скарга прокурора – без задоволення.

Ухвала ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ набрала законної сили з моменту проголошення 28 вересня 2017 року і оскарженню не підлягає.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 жовтня 2017, 10:11
Ось такi в Українi закони!Майдан зробив "покращення"!
Відповісти

, 11 жовтня 2017, 11:22
Кримінальний кодекс щодо цього злочину майдан не змінював. І взагалі, не городіть дурниць.Подобається комусь чи не подобається Закон ,але його потрібно дотримуватись.
Відповісти

, 11 жовтня 2017, 20:52
А суди чому Закону не дотримуються??? Попробуй відстояти свої права в суді?Та життя не стане, щоб добитися справедливості у нас.Скільки людей звертаються до Європейського суду і виграють справи протів України, а у нас не має справидливості.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: