Аграріям Прикарпаття розповіли про вимоги до якості та безпеки харчових продуктів на європейських ринках

Днями директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин взяв участь у навчанні-семінарі "Розвиток експортного потенціалу харчової промисловості - як шлях перетворення економіки Івано-Франківщини на європейську", що проводився на базі Івано-Франківської торгово-промислової палати за підтримки Чеської агенції розвитку та підтримки.

У його роботі взяли участь спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби в області, представники переробних підприємств Прикарпаття.

З вітальним словом до учасників навчання звернулися Консул Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо,

віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Бартків

та директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин.

Представники Чеської та Латвійської Республік ознайомили учасників семінару із питаннями вимог до якості та безпеки харчових продуктів на європейських ринках та законодавства ЄС щодо експорту харчових продуктів.

На завершенні навчання учасникам навели практичні приклади простежуваності харчових продуктів та методи контролю безпеки та якості свіжих фруктів та овочів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: