Завтра перші команди призовників з Івано-Франківщини відправляться на військову службу

Заходи з призову в Івано-Франківській області проходять згідно з планом.
Результат пошуку зображень за запитом "призов"
Про це йшлося сьогодні на черговому засіданні обласної призовної комісії, яку скликали з метою належного контролю за якістю виконання планового завдання осіннього 2017 року призову на строкову військову службу. Також комісія перевіряла результати діяльності Верховинської, Галицької, Калуської та Снятинської районних, Бурштинської міської призовних комісій та посадових осіб Більшівцівської об’єднаної територіальної громади.
У четвер, 12 жовтня, перші команди призовників будуть направлені до війська, де наших строковиків чекає курс молодого бійця, який проходитиме в навчальних центрах Збройних сил і Національної гвардії України.
З нагоди їх відправки о 12.00 год. 12 жовтня на плацу обласного збірного пункту відбудуться урочисті проводи призваних на строкову військову службу.
До відома призовників та їх батьків:
На період строкової служби держава забезпечує надання кожному військовослужбовцю соціального пакета, який включає грошову допомогу при призові та звільненні, повне державне утримання під час служби, надання відпустки тривалістю у 10 календарних днів. 
Час проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. За призваними військовослужбовцями зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток за умови офіційного працевлаштування до призову.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 жовтня 2017, 20:48
Під час виступу диктатора Порошенка на парламенті Європи більша частина депутатів Європарламенту демонстративно вийшла з залу, тому йому прийшлося говорити перед напівпорожнім парламентом. Причиною бойкоту стали антидемократичні закони прийняті Верховною радою та президентом України щодо обмеження вільного використання мов нацменшин в Україні та отримання освіти на цих мовахЮ щор порушують основні права та свободи людини і громадянина. Найбільшої критики Порошенко зазнав з боку Румунії та представників Угорщини, котрі мають великі громади та діаспори своїх співвітчизників на території диктаторської України.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: