Генеральний прокурор України Юрій Луценко побував у ІФНТУНГ (фото)

Днями в рамках робочого візиту на Прикарпаття Генеральний прокурор України Юрій Луценко разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком побували в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, де зустрілися з ректором вузу, академіком НАН України, проф. Євстахієм Крижанівським та науковцями університету.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим студентам університету – воїнам АТО вони вшанували  пам’ять загиблих.

Під час зустрічі Генеральний прокурор відвідав Геологічний музей ІФНТУНГ, де мав нагоду побачити унікальну мінералогічну колекцію, яка з 2007 року має статус національного наукового надбання. Зацікавили посадовця й виставки науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ, де були представлені раритетні видання та останні видання науковців університету.

Юрій Луценко також побував у науковому містечку ІФНТУНГ «Нова енергія», яке є постійним консультаційним пунктом з питань енергоефективності та енергозаощадження для населення різних вікових категорій. Оглянув одну із головних атракцій містечка – лабораторію високих енергій «Тесла Енерджі Шоу».

Ректор навчального закладу розповів про досягненнями університету, його науково-дослідну, інноваційну та видавничу діяльність, міжнародне співробітництво упродовж п’ятдесяти років, показав тренажерний буровий центр, визнаний міжнародною організацією IWCF і, який  видає сертифікати міжнародного зразка другого, третього та четвертого рівня за напрямом «Контроль стану свердловини. Управління свердловиною під час флюїдопроявів».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: