Треба боротися і йти до кінця: онкохвора франківчанка розповіла, як не піддаватися хворобі (фото)

Благодійність – це та річ, яка запалює у серцях хворих людей вогник надії. Здавалося б, що хвороба от-от переможе людину, і для того, щоб врятуватися, має трапитись якесь диво.

І диво стається. Люди, котрих захопила жахлива хвороба, не повинні опускати рук і засмучуватися. Боротьба, сила та віра у серці мають перемогти всі негаразди. З надзвичайним позитивом та радістю живе онкохвора мешканка Прикарпаття Юлія Дмитренок. Вже більше року дівчина живе із страшним діагнозом та потребує пересадки кісткового мозку. Проте в очах юної дівчини безмежна кількість щастя та надії на одужання.

Для того, щоб Юлі зробили операцію, потрібна немала сума коштів. Значні гроші дівчина вже витратила на лікуванні у Польщі, та того, що залишилось, не вистачить на майбутнє лікування, інформує WestNews.

“Я намагаюсь ніколи не залишати радість, не забувати, що це ще не кінець. Онкохворим часто говорять, що у них аналізи, як у трупа, що постійно треба бути у лікарні і відпочивати. Але це не означає, що ти мусиш в собі закритись. Це не кінець, треба боротися і йти до кінця. Хворі люди мають боротись і не опускати свої руки. Принаймні я так робою і намагаюсь бути завжди на позитиві”, – з усмішкою розповідає дівчина.

На щастя, світ не без добрих людей. Франківські активісти зібрались разом, щоб допомогти Юлі одужати. Раніше у Франківську створили благодійну ораганізацію “Коник Хелп”. Молоді хлопці зібралися, щоб врятувати свого онкохворого товариша Андрія Коника від страшної недуги. Та, на жаль, цієї весни хлопець помер, тож активісти взялись допомогти Юлі Дмитренок, які з Андрієм Коником були сусідами по палаті.

Представник БО “Коник Хелп” та ГО “ФРІ” Христина Тимків розповіла, що для хворої дівчини організували всеукраїнський ЛітераТур. Ідея створення заходу належить організації “ФРІ”.  З часом вдалось зробити так, щоб проект став всеукраїнським.

“Це вже другий захід ЛітераТуру. Перший був у Коломиї, де ми зібрали близько трьох тисяч гривень. Ми організовуватимемо його ще й в інших містах України. Хочеться зібрати якнайбільше коштів на лікування Юлі, привернути увагу до раку та підняти на новий рівень у країні мистецтво, літературу та музику”, – розповідає Христина Тимків.

Так, на літературному вечорі виступили молоді франківські поети. Хедлайнером вечора став представник старшого покоління Тарас Прохасько.

“Я зголосився на цей захід, тому що це дуже добре, коли молоді люди не лише цікавляться літературою, а ще й наважуються її представити. Так робиться майбутнє та українська література. Не можна писати лише для себе, так ніхто не робить, бо це безумство. Чим швидше цей момент представлення виникне, тим краще. Я прочитаю свої твори з тих часів, коли сам був таким, як ці молоді поети, – розповідає Прохасько. – Такі заходи потрібно продовжувати. На такому тримається література”.

Організатори заходу планували, щоб у кожному місті виступали франківські молоді поети, проте запрошуватимуть і деяких представників інших міст України. Пошуки авторів були неважкими, організатори ходили на літературні вечори і вибирали кращих. На жаль, не всім обраним поетам вдалося прийти на захід.

“У нас ще є дуже багато планів. Ми хочемо організувати акцію “Стань донором крові”. Вона буде масштабною і всеукраїнською, але проведемо її у Франківську. Всюди будуть координатори, які збиратимуть людей, закликатимуть їх здавати кров та привертатимуть увагу до цієї проблеми”, – зауважила Христина Тимків.

Так, своїми творами присутніх потішили молоді автори з Франківська, зокрема, талановиті Богдан Кирста, Богдан Ославський, Любомир Винник та інші. Під час музичних пауз свій талант продемонтсрували франківський гурт “Сни Дріади”, учасник шоу «Х-фактор» Святослав Коновал та Bernard Christian, який родом з Конго та навчається в Україні.

Впродовж цілого вечора збирали кошти на лікування Юлії Дмитренок. Проте це була не єдина можливість допомогти молодій дівчині. Кожен охочий може долучитись до збору коштів на лікування Юлі та перерахувати гроші на рахунок директора БО “БФ “Коник Хелп”.

Реквізити: 5169 3305 1085 1261 – отримувач Тодорів Назарій.

Не будьте байдужими, адже спільними зусиллями ми можемо допомогти стати на ноги позитивній та життєрадісній Юлі, яка з усіх сил змагається із своєю недугою.

До слова, дуже хворому маленькому хлопчику з Прикарпатті потрібна допомога небайдужих. Близнюки Давід та Даниїл Крошки народилися на 6,5 місяці вагітності. Тому через тривале кисневе голодування один хлопчик сильно хворий.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: