У Івано-Франківську планують створити Комітет взаємодії судів зі ЗМІ (фото)

У рамках українсько-канадського проекту «Підтримка судової реформи в Україні» у п’ятницю, 13 жовтня, відбулася робоча зустріч, спрямованій на вдосконалення комунікацій у системі правосуддя в Івано-Франківській області.

Метою даного заходу є зміцнення довіри громадськості до органів системи правосуддя Івано-Франківської області та покращення їх іміджу як справедливих та ефективних інструментів захисту прав та інтересів громадян і забезпечення верховенства права, повідомляє WestNews. На засіданні були присутні голови усіх франківських місцевих судів, представники п’яти змі, а також гості з Канади.

отттт

Продовжуючи конструктивні консультації, проведені раніше в рамках Проекту, учасники додавалися до практичного підходу у вирішенні низки існуючих проблем шляхом створення постійно-діючого комітету, який би мав дуже чіткі завдання та конкретні цілі.

Таким чином, передбачається обговорення та створення Комітету взаємодії судів зі ЗМІ (за участю суддів та журналістів).

Було вирішено створити Комітет взаємодії судів зі ЗМІ. Координатором від судової гілки було обрано Михайла Савлюка, прес-секретаря Івано-Франківського міського суду.

Власне, комітет взаємодії судів зі ЗМІ виявлятиме і розглядатиме ключові питання, що впливають на взаємодію між двома зацікавленими сторонами – судовою владою і пресою. Він діятиме як майданчик для постійного діалогу і обговорення різних питань, таких як використання знімальних камер у суді, доступ ЗМІ до публічної інформації, належна взаємодія з електронними ЗМІ, не пов’язаними з традиційними ЗМІ, а також розробка інформаційно-просвітницьких програм для ЗМІ.

22414454_1553304484725581_1956944739_n

Зрештою, комітет проводить регулярні засідання для обговорення питань, що представляють спільний інтерес. Він також розроблятиме правила фізичного доступу до приміщень суду і залів судових засідань, а такождоступу до інформації і документації, що зберігається у судах.

Нагадаємо, представники Івано-Франківського міського суду  упродовж двох днів беруть участь в зустрічі робочої групи Регіонального комітету з питань судових комунікацій.

Вказаний захід відбувався за підтримки Офісу Уповноваженого з питань федеральних судів Канади.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: