Жорстокість вражає: у Франківську люди перебили хребет собаці, котра шукала їжу (фото)

В соцмережі Фейсбук відома журналістка Наталія Фармус розповіла історію про долю бездомної собаки та про жорстоке ставлення людей:

Я вперше розплакалася на зйомці… За майже 15 років роботи журналістом, після сотень ДТП, зґвалтованих дітей та загиблих людей… Намагалася стримати емоції, але сльози самі котилися по щоках… Я шукала героїню для сюжету про жорстоке поводження з тваринами, а знайшла ЇЇ. У неї – двоє малесеньких цуценят. А ще – перебитий хребет. І це зробили не-люди, коли кілька днів тому вона, у пошуках їжі, забрела до них на подвір’я. Її побачили, коли вона стікала кров’ю на узбіччі, а поряд з нею були її малюки. Волонтери привезли собаку у «Дім Сірка». І тепер вона тут. Що їй потрібно?… Трішки уваги та любові, грошей на лікування і, найголовніше, люблячого господаря… Ми обов’язково його знайдемо, правда ж?…. написала Наталія Лопушинська-Фармус.

Світлина від Наталії Лопушинської-Фармус.

Світлина від Наталії Лопушинської-Фармус.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 жовтня 2017, 16:29
Мочити таких нелюдів. СУКА тварі. Бля++ .
Відповісти

, 17 жовтня 2017, 23:05
Мочити треба биків, що порозплоджують та понавозять цуциків у місто з села...
Відповісти

, 17 жовтня 2017, 16:50
Все просто.. треба повертатися до історії, як робили наші предки (і не наші теж): зламав руку-тобі поламали дві, здер шкуру - підвісити до гілляки ногами до верху і дерти шкіру на ремені поки не здохне, підпалив - зврити в окропі (Іван Грозний полюбляв) і т.д.Всі одразу стануть люблячі і вічливі, будуть пігодовуати собак і переводити баусь через доргу, або... висіти на гіляках.Вибір за кожним особистий.Всезгальний бардак це не демокаратія.
Відповісти

, 17 жовтня 2017, 16:54
Сама демократична країна у світі (на їхню думку) має такі покарання: В федеральном округе Колумбия и еще 42 штатах существуют положения, признающие жестокое обращение с животными тяжким уголовным преступлением. Arizona, АРИЗОНА, Statute 13-2910 et. seq. - Жестокое обращение: Штраф до $2500, тюремное заключение сроком до 6 месяцев. Умышленное жестокое обращение, пренебрежение, плохое обращение: Штраф до $150,000, тюремное заключение сроком до 1.5 лет. Florida, ФЛОРИДА, Statute 828.12 et seq. - Жестокое обращение: Штраф до $5000, тюремное заключение сроком до 1 года. Умышленное жестокое обращение: Штраф до $10,000, тюремное заключение сроком до 5 лет. Умышленное жестокое обращение с истязаниями: минимальный штраф - $2500 и лечение у психиатра. Вчітся !шановні демократи"!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: