Син Луценка купив квартиру за майже 7 мільйонів гривень (документ)

За день до весілля старший син глави ГПУ Олександр Луценко придбав розкішну квартиру у Солом'янському районі Києва.Син Луценка купив квартиру за майже 7 мільйонів гривень

Про це повідомляє "Слово і діло" з посиланням на зазначені дані в Єдиному реєстрі нерухомого майна.

У Єдиному реєстрі зазначено, що 8 вересня син Луценка купив квартиру площею у 183,7 квадратних метра. Помешкання від забудовника – без обробки, ремонту та меблів, обійшлось у близько 6,7 мільйона гривень.

З вікон квартири в новому житловому комплексі відкривається панорама лісу. Також є місце в гаражі на 18,2 квадратних метра.

На сайті забудовника зазначено, що квартира з площею 106 квадратних метра коштує від 3,86 мільйона гривень. Тож якщо ціна квадратного метра становить 36 340 гривень, то житло Олександра Луценка від забудовника обійшлось йому у близько 6,7 мільйона гривень.

Також на Олександра Луценка зареєстроване нежитлове приміщення в центрі Києва на бульварі Лесі Українки – площа приміщення становить 316,8 квадратних метра.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 жовтня 2017, 16:19
Звідки у луценків гроші якщо янукович посадив луценка з конфіскацією ним прихватизованого на свого водія? Чи хтось думає луценко не оформляв квартири на водія? Сам же зізнався пишучи прохання про амністію і був помилуваний януковичем.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: