Апеляційний суд скасував рішення Івано-Франківського міського суду, щодо неповнолітнього збоченця

Хлопець зможе вийти на волю, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів. А це приблизно 80 тис. грн.

Як повідомляв раніше «Галицький кореспондент», 27 вересня 16-річний юнак підсів у автобус до трирічної дівчинки, яка перебувала разом із бабусею та 5-річним братом. Втершись у довіру, підозрюваний під приводом супроводження дітей до туалету, провів потерпілу до туалетної кабінки одного із закладів харчування, що розташовані в районі «стометрівки» у центрі Івано-Франківська. Там він зачинившись із малолітньою дитиною у кабінці, вчинив протиправні дії щодо неї. Як наслідок, його підозрюють у розбещенні неповнолітньої.

Проте 10 жовтня голова Апеляційного суду в Івано-Франківській області Богдан Гриновецький своєю ухвалою скасував рішення Івано-Франківського міського суду. Хлопця звільнять з під варти, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів, що дорівнює приблизно 80 тис. грн.

Результат пошуку зображень за запитом "суддя гриновецький"

Суддя Богдан Гриновецький

 

Як повідомили «Галицькому кореспонденту» у прес-службі Апеляційного суду в Івано-Франківській області, суд взяв до уваги те, що юнак теж неповнолітній. Крім цього, є питання до його повносправності.

 

Нагадаємо, що Підліток, який нещодавно зґвалтував школяра в басейні ІФНТУНГ, знову потрапив у сексуальний скандал

                       Івано-Франківський міський суд взяв під варту неповнолітнього збоченця, який позавчора познущався над трирічною дівчинкою

                       Апеляційний суд повернув водійські права одіозному екс-судді Черепію, які у нього забрали за нетверезе водіння

 

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 17 жовтня 2017, 22:55
Цей суддя сам збоченець якщо дозволяє заставу
Відповісти

, 17 жовтня 2017, 23:04
нахера застава,замість сизо под варту воєних на передок, і пусть окопи таки чорти риють,а вслучаї обстрілу в укриття непускати,а до дерева привязати,там уж як повезе. Бо гинуть кращи сини та отці, а всякі наркомани ,збоченці,маньякі,ворішкі засераюсь своїм існуванням нашу неньку...Та ще й відпускають.Коли така наволоч твїм онукам суддя пісюна в писок напхає, то задумаєшся.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 1:56
Люди, ганьба тому судді!Чи у нього своїх дітей нема!А якщо, ця тварина знову поглумиться з дитини!Соромно і страшно і боляче бо виродка хочуть відпустити!Хоча на волі може знайдеться відважна людина яка провчить збоченця!
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 6:50
Ах ви ж бляді продажні, вам лиш би застави вносити, ви сукі нажертися не можете грошима, а ця тварь згвалтувала хлопчика за яку навіть власні батьки не заступилися і ще затягнув малесенькі дитину в туалет, а батькам пофік. Бо самі такі уроди напевно як і це чмо, я за свою дитину цю блядь на куски би порвала. Ви "суддя" якщо ще можна так назвати в першу чергу маєте таких каратиі садити у тюрму, і похуй що він неповнолітній, є колонії для неповнолітніх, бо ж знайдеться добра людина яка вб'є нафік цю тварину.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 12:26
уїбан, а не суддя. було б добре шоб такий виродок і сім'ї судді попався...
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 22:06
в цій державі самосуд - вирішення питання. Судді вже за 80 тис грн оцінюють людську біду, і насрати на закон. "є питання до його повносправності." - в 16 років ?????? Він за кілька років піде до армії і отримає зброю...... Нехай випускає, люди знайдуть виродка, і гроші не поможуть.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 23:22
Наші судді серед людей як шакали серед звірів: плазують перед тими, в кого влада, гроші, сила і герої тільки проти тих, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися. А з фальшивістю і жорстокістю нащих суддів я зустрівся в 2000 році в Рогатинському районному суді, коли розглядалась справа про побиття моєї бабусі (1929 року народження) з переломом ребра і забоями на інших частинах тіла. Місцеві "жреці Феміди" діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 23:27
Наші судді (не всі, але значна частина) знають тільки себе, своїх родичів, близьких друзів, і тих, в кого більша влада, більший вплив і можливості. Решта людей, особливо ті, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися - це для них не люди.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 23:30
Наші судді, адвокати - то є справжні кати: помагають розбійникам людей мордувати.
Відповісти

, 18 жовтня 2017, 23:42
В Івано-Франківську судді і правоохоронці настіьки "чесні" і "порядні", що зробити зауваження п'яниці, який гадить Вам на двері, це злочин, а торгувати тіньовим спиртом - почесний і благородний бізнес. Розповсюджувачі "тіньового" спирту настільки привільно почувають себе в місті, що вже не знають, що мають витворяти і на що гроші потратити. Вже ставлять гаражі на каналізаційних люках, паркують автомобілі на люках водопроводів своїх сусідів. Люди бояться скаржитись на спиртовиків, бо місцеві правоохоронці кажуть, що їх "чіпати не можна".
Відповісти

, 06 листопада 2017, 23:31
Наші судді для покидьків і негідників - як вовчиця для вовченят, а для хороших, чесних і порядних людей - як лисиця для зайченят.
Відповісти