У поліції розповіли, чому мама відмовилася від однорічної Каті (фото)

ЗМІ писали, що дівчинці Каті, якій трохи більше року, потрібна матеріальна допомога. Мама відмовилася від дитини та не залишила речей.

катя

 

Як розповіла Галці начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в області Алла Бойчук, родина дівчинки з Павлівки, дитину вилучили працівники спецкомісії, до якої входили правоохоронці та працівники служби у справах дітей, під час обстеження умов проживання. Вони з’ясували, що мама п’є, сусіди позитивно про неї не відгукуються.

Деякий час до цього мама потрапила у поле зору правоохоронців. Був випадок, коли дівчинка у Франківську на Пасічній перебувала сама та плакала. На Катю звернули увагу небайдужі люди та викликали поліцію. Мама, як з’ясувалося згодом, була п’яна. Тоді дівчинку помістили у франківський медзаклад, звідки її забрали родичі.

Зараз мама написала заяву, що згідна на те, аби дівчинку помістили у будинок дитини. Але тітка виявила бажання оформити опікунство. Поки що дитина у лікарні, але буде вирішуватися питання, чи доцільно віддавати дитину родичці.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 жовтня 2017, 0:44
То допомога потрібна на хабар комісії, яка шантажує віддати дитину в дитбудинок, а не рідній тітці? Так і пишуть, нічого дивного з нашими чиновниками.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: