Медреформу прийняли: депутат розповів, як вдалось перехитрити "Опоблок"

Поправки, які знищували медичну реформу і які проштовхували представники "Опоблоку", Олег Мусій та Ольга Богомолець, не увійшли в остаточну версію закону.

Про це у коментарі сайту "24" розповів депутат від фракції БПП Сергій Березенко.

За його словами, Верховна Рада прослухала усі поправки противників реформи. А потім двома голосуваннями підтвердила принципові поправки, які збалансовують медреформу.

Ми ухвалили законопроект, який відповідає рішенню комітету. Усі поправки, які були розбиті протягом вівторка і четверга, були підтримані одним пакетом,
– сказав Березенко.

Нардеп додав, що він на прохання багатьох мажоритарників вніс додаткову поправку. За його словами, вони мали занепокоєння, що новий спосіб фінансування первинної ланки медицини з 1 січня 2018 року може її знищити.

"Бо МОЗ повністю не готовий до нововведень. Йдеться про прибирання субвенції (планове фінансування з держбюджету) для місцевих бюджетів. Тому моя поправка говорить, що кабмін своїм рішенням у 2018-2019 роках може дозволити експеримент: ті, хто готовий, фінансуються за новою моделлю, інші, хто ще готується до переходу – за субвенціями конкретних місцевих бюджетів", – пояснив Березенко.

На його думку, це збалансує медичну реформу і не дасть зруйнувати первинну ланку через неорганізованість.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада підтримала проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів 240 голосами. Суть медреформи в тому, що тепер замість витрат на "ліжко-місце" використовуватимуть принцип "гроші ходять за пацієнтом".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 жовтня 2017, 3:41
Пєтро испугался, пытался выдать за свою победу то, что сегодня проголосовали за отмену неприкосновенности. Мишака! Молодец! молодец! молодец! Михо - красава без косы !!!
Відповісти

, 20 жовтня 2017, 3:42
Сегодня же депутат от фракции "Самопомощь", один из организаторов акции Егор Соболев, призывал выстроиться в колоны и пойти к администрации Порошенко, и потребовать, "чтобы он выполнил свое президентское дело, внес законопроект об антикоррупционном суде".
Відповісти

, 20 жовтня 2017, 3:43
ЕБаний молдаванін
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: