В Івано-Франківську автоматизували роботу 19 котелень

В Івано-Франківську котельня, що на вулиці Військових Ветеранів, 8а відтепер працює повністю в автоматизованому режимі.

З початком опалювального сезону 2017/2018 вона долучилася до 18 котелень ДМП «ІФТКЕ», які до цього вже працювали без участі людини. Усі параметри one-line роботи цих котелень надходять на монітори аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ». Оператор лише контролює імовірну позаштатну ситуацію, в разі виникнення якої максимально швидко виїжджає чергова аварійна бригада.

Нагадаємо, що в останні дні 2016 року ця котельня була урочисто здана в експлуатацію після виконання реконструкції та модернізації за кошти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та уряду Швеції. Тут було проведено заміну котлів: встановлено чотири сучасні агрегати італійського виробництва загальною потужністю 8 МВт, проведено повну реконструкцію додаткового обладнання. І от настала черга запустити в роботу всі агрегати котельні та здійснювати нагляд за допомогою загальної аварійно-диспетчерської служби.

29 вересня 2017 р. представники і спеціалісти французької фірми «ENERTEX SARL»та литовської фірми «AXIS Industries» здійснили перевірку автоматичного керування котельні та диспетчеризації в «холодному режимі» і підписали Акт перевірки, згідно з яким засвідчено готовність об’єкту працювати повністю в автоматизованому режимі без додаткової участі людського фактору.

Опалювальний сезон розпочато і тепер всі параметри подачі тепла та гарячої води споживачам, оптимального використання газу та електроенергії виконуватиме автоматика у строгій відповідності із температурою зовнішнього природного середовища.

За матеріалами прес-служби ДМП «ІФТКЕ»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: