Олег Гончарук відвідав навчальні заклади Косівщини (фото)

Під час робочого візиту в Косівський район голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук відвідав навчальні заклади району.

Зокрема, очільник області завітав до Рожнівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко», в якому було здійснено реконструкцію з добудовою санвузла та гардеробу.

За словами директора садочка Світлани Атаманюк, у закладі в шести групах навчається 163 дитини. Звідси й виникла гостра необхідність у додатковому приміщенні. Наразі виконано роботи на загальну суму 360 тис. грн. Проте, для завершення робіт щодо реконструкції дитячого садка потрібно більше 250 тисяч гривень.

«Переконаний, що спільними зусиллями з районною та залученням обласної влади, ми здамо приміщення в експлуатацію до середини наступного року», - зазначив Олег Гончарук.

Також очільник області відвідав Хімчинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де є потреба у технічному забезпеченні ще одного комп’ютерного класу. Як зазначалося, необхідно 11 комп’ютерів на орієнтовну вартість 120,0 тис. грн.

«Звичайно, що у сучасних реаліях життя, де світ значно пішов вперед стосовно освоєння технологій,  такі речі як комп’ютерні класи необхідні у школах. Думаю, вони сприятимуть розвитку якості освіти», - зазначив Олег Гончарук.

Посадовець також зауважив, що задля створення комфортних умов навчання у цьому закладі, необхідно зробити відкоси вікон на орієнтовну вартість 70,0 тис.грн, які нещодавно встановлені.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: