Торги із реставрації фасадів на Курбаса відмінили через відсутність пропозицій

Кілька тижнів тому департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив про проведення допорогової закупівлі реставраційних робіт.
 
news-image: Торги із реставрації фасадів на Курбаса відмінили через відсутність пропозицій
 

Мова йде про реставрація фасадів будинків по вулиці Леся Курбаса, 5, 7, 9, у місті Івано-Франківську. Самі ж будівлі відносяться до пам'яток архітектури місцевого значення. Очікувана вартість робіт становить 941 696 гривень, пише Побудовано

Втім через відсутність пропозицій торги так і не відбулися.

Тепер департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив про проведення повторного аукціону. Його умови та очікувана вартість робіт залишились без змін. Кінцевий термін подання пропозицій триває до 25 жовтня.

Нагадаємо, у минулому році, в Івано-Франківську стартувала програма відновлення пам’яток архітектури. Завдяки їй вже вдалось облаштувати оглядовий майданчик на Ратуші, фортечний провулок біля «Бастіону», повністю відновити фасад будинку на вулиці Мазепи, 7-9.

Також днями Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив про проведення торгів із реставрації фасаду будинку №44 по вулиці Шевченка.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 22 жовтня 2017, 10:38
Через корупцію відмінили. Ніхто не хоче звязуватися з корумпованою злочинною владою. повний хаос та анархія. Безпредєл і махновщіна. Ось воно обличчя сучасної вимираючої кримінальної України
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: