Антимонопольний засумнівався у праві міста купувати Локомотиворемонтний завод (документи)

Антимонопольний комітет України не надав чіткого висновку щодо того, чи має місто право купувати Локомотиворемонтний завод.
Результат пошуку зображень за запитом "локомотиворемонтний завод івано-франківськ"
 

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська раніше заявив, що Антимонопольний комітет заблокував купівлю містом локомотиворемонтного заводу, повідомляє “Galka”.

До міської ради надійшов лист від АМК з попереднім висновком у цьому питанні, проте рішення висловлено нечітко.

Про це розповів заступник міського голови Богдан Білик.

“Назвати це висновком важко. Написали, що не можуть надати висновки щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на концентрацію у вигляді придбанні міською радою акцій заводу”, – сказав він.

За словами Білика, юристи міської ради зараз працюють над тим, як трактувати цей лист. Чи як офіційний висновок, чи просто як “відписку”.

Наразі лист від Антимонопольного отримали факсом. У понеділок чекають на офіційний документ, який прийде поштою.

“Ми направимо цей лист у Фонд держмайна, він вирішуватиме, чи цього достатньо, щоб передати містові акції”, – повідомив  Богдан Білик.

Якщо рішення Фонду державного майна буде негативним для міста, то будуть повторно йти на отримання дозволу на концентрацію.

Також у міській раді планують провести нараду з цього питання.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 21 жовтня 2017, 19:41
фактично тільки ФДМУ може відіграти аукціон назад висновки АМКУ тут ролі не грають.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 7:34
Влаьцман віджав локомотивний і хлібокомбінат. Тепер хліб буде по 30 гривень, а локомотиворемонтний поріжуть на металобрухт. Всі влади пережив, австрійці з угорцями ще побудували, поляки, совіти розвивали, навіть німці гітлерівці не чипали. Але українські папуаси угробили. Начепили вишиванки з шароварами і гайда все нищіти. Свобода і демократія. З часів майдану державі жопа. Точніше шоколодна дупа
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: