Невідомий «терорист» повідомив прикарпатським правоохоронцям про замінування школи

Невідомий «терорист» повідомив прикарпатським правоохоронцям про замінування школи

Результат пошуку зображень за запитом "телефонний терорист"

 

У суботу, в першій половині дня, о 11.02 годині в ОКЦ УДСНС в області від чергового ГУ НП в області надійшла інформація про те, що на лінію «102» по телефону від невідомої особи поступило повідомлення дослівно: «Бомба. Закритая школа».

Повідомлено УСБУ в області.

Правоохоронними органами проводиться дізнання, повідомляють в УПЦЗ



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 22 жовтня 2017, 7:50
Це напевно якісь дебіл майданутий що на майдані стрибав. Там назбирували самих наріків і алкашів, котрі за чарку і дозу все трощили і волали Вальцман наш президент. От і наскакали цей жах, що тепер всюда твориться. На вулицю не вийдеш. Всюда анархія і бандитизм. Якщо гопники не приріжуть, то мєнти пограбують, чи в СБУ загребуть будуть клепати державну зраду, сепаратизм і тероризм щоб вимагати гроші на відкуп з родичів
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:47
вже який рік пройшов а ти все в 2014 і кругом "майдануті" мерещаться. Доречі на Майдані ніхто не кричав ні "Вальцман наш президент", ні "Порошенко наш президент". Його обрали пізніше за "АТО за декілька днів" і в "армії будуть лише контрактники". Надурив з усім і знаходяться далі які голосували за його партію і народні фронти і опозиційні блоки - понавибирали тих самих з вкрапленням по атошнику за яких соромно стало через рік бо стали "депутатами" в повноті народногої слави цього "почесного" звання. Коцабу твого любимого може й задарма в тюрму кинули бо не бачив він там напевно ніяких рсоійських військ, але дав інтервю російському каналу без даху з Києва. Це йому не вугіллям торгувати, дурник однако. Ну й заклики проти мобілізації припаяли публічні. А у нас не США і він не Джейн Фонда. Треба було не забуватись.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 7:53
Іди на хуй!!!!!!!! Нитік сопливий !!!!
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:13
Пока,ч то на хуй идут каждый день украинские шлюхи к полякам что бы на пожрать для своих укрогероев заработать!с каждым днём этих трудолюбивых баб приезжает автобусами все больше и больше!так что результаты ебли украинского народа мы видим реально!слава Украине и майдану так же!хахахаха
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:48
А росіянки чому їдуть туди ж? Ха-ха?
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 10:50
Твій Вальцман хуйло
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 13:26
Це твій привид замовлений чи ти просто шизік потворюєш вигадку ольгінську про вальцмана хоча має тебе олігарх путін.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 8:09
С 1 ноября 2017 года вырастет цена на природный газ для промышленных потребителей и других субъектов хозяйствования – причем сразу почти на 10%. Предложенные цены на газ с ресурса "Нафтогаза" дифференцированы в зависимости от объемов закупки, условий оплаты и состояния предыдущих расчетов с компанией, отметили представители НАКа. Новые ценовые предложения на природный газ опубликованы на сайтеНАК "Нафтогаз Украины". По сравнению с ценами на октябрь 2017 в ноябре цены на газ вырастут на 7,5%. "С 1 октября 2015 года введен в действие Закон Украины "О рынке природного газа", которым предусмотрено, что поставки природного газа осуществляются по ценам, которые свободно устанавливаются между поставщиком и потребителем, кроме случаев, предусмотренных этим законом", – напомнили в "Нафтогазе". Как "Вести" писали ранее, газ для украинцев подорожает на 550 гривен в месяц. Велика вероятность, что уже в ноябре украинцы получать потяжелевшие платежки. При этом украинцев лишат субсидий из-за повышения пенсий и долгов. Из-за повышения пенсий в следующем отопительном сезоне часть пенсионеров могут либо лишиться субсидий, либо их сумма серьезно уменьшится. Точную цифру пока эксперты назвать не могут, поскольку ожидают повышения цены на газ, а также повышения коммунальных тарифов.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 8:39
Для населення Івано Засранськє теплокомуненерго піднімає ціну не на 10, а відразу на 50% Вони вже це оголосили і по телебаченню виступав представник цієї корумпованої контори. Казав, що раз підняли мінімалку, то і вони піднімуть тариф
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:49
Ти щось не те чув у своїй засранській квартирці жербрак.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:08
Так в основном государственный переворот в стране на таких дебилов и был спланирован!понаходили за доллары уродов,дали денег пиздюхаям с могылянской академии и все жопа в стране!переворот американскими жыдами осуществлён успешно,страна здыхает,быдло в вышиванках по кладбищам "героев майдана"распихивает!жизнь удалась!слава майдану!
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:53
А тобі що до того? За себе почни переживати. Росія не мало доклалась зробити з донбасян і кримчан дебілів які помножили наші проблеми щей військами РФ вторглась в Іловайськ Дебальцево зброю поставила і ГРУ дял захоплення Криму. Трбе бути упоротою дуроюя як ти це не бачити що сама Росія признає.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:11
О то-смо си наскали ми на майдані , ги-иий , бодай би шлях ясний втрафив той майдан і порошенка з тов бандов !
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:55
Троль, то твоя мама хохлушка з запеденського села мови з діалектом тебе навчила. Зрозуміло звідки ненависті нераціональної стільки. При чому майдан, 4-и роки назад, до шкільного хілуганства, зараз у статті? Ліків більше пий, смішний.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 10:48
То не він троль, а я. Ти сі поплутав. І добре якщо в нього мама українка, а не жидівка як в тебе. Бо виросло би з нього такє ж саме пархате чмо як і ти
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 13:27
Іди на х..й.
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 9:58
Сподіваюсь при атнтерористичній нікого не вбили як в Дніпропетровську випадкового перехожого "захопившись" під час навчань. Міноборони відхрестилось від неврівноваженого інструктора і відмовляється платити компенсацію. Тільки чому тоді солдати і організатори його слухались і дали зброю та дозволили валити перехожого в рамках навчання?
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 10:40
Перехожого вбили не випадково. Його ліквідували за те що писав проти Порошенка і його бандитів правду в інтернеті. І все інсценували на нещасний випдок Інструктора нагородили почесною відзнакою президента медалькою мейд ин чайна за 8 грн 50 копійок. І видали грамоту за знищення сепаратиста
Відповісти

, 22 жовтня 2017, 13:27
Сусід по палаті розповів?
Відповісти