Півсотні волонтерів німецької служби UNESCO завітають у Франківськ

24 жовтня об 11.00 в Urban Space 100 відбудеться прес-конференція організаторів міжнародної зустрічі волонтерів німецької служби UNESCO «kulturweit».

Результат пошуку зображень за запитом "UNESCO"

 

Зустріч волонтерів відбудеться 24 – 27 жовтня в Івано-Франківську. У ній візьмуть участь близько 50 волонтерів, які працюють у Східній Європі (Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Азербайджані, Вірменії та Грузії) з культурними та освітніми проектами в таких організаціях як Ґете-Інститут, Академія Deutsche Welle, в національних комісіях ЮНЕСКО та інших. Волонтери також працюють у школах, де вивчається німецька мова.

Така зустріч, що збирає всіх волонтерів, проводиться вперше в історії «kulturweit». Місцем її проведення було обрано Івано-Франківськ. Програма зустрічі буде сфокусована на ініціативах громадянського суспільства і її частиною стануть візити до івано-франківських організацій та знайомство з місцевими ініціативами.

Спікери прес-конференції:

Анна Вайґель, директорка волонтерської служби «kulturweit» Німецької комісії ЮНЕСКО;
Наталія Шарин, викладачка німецької мови в спеціалізованій школі № 5 м. Івано-Франківськ;
Марта Маґмет, викладачка німецької мови в спеціалізованій школі № 5 м. Івано-Франківськ.

Під час прес-конференції доповідачки розкажуть:

- про те, чим їх зацікавило громадянське суспільство Івано-Франківська та чому міжнародну зустріч вирішили провести саме тут;
– про волонтерів німецької служби ЮНЕСКО в Україні;
– про можливості приїзду волонтерів з Німеччини до Івано-Франківська;
– і дадуть відповіді на Ваші запитання.

Організаторами є міжнародна волонтерська служба Німецької комісії ЮНЕСКО “kulturweit”, яка надає можливість молодим людям 18 – 26 років долучитися до роботи культурних та освітніх установ в усьому світі на 6 чи 12 місяців, та ГО «Інша Освіта», яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: