Екс-вождь "ДНР" Бородай зробив резонансне зізнання про роль Ахметова у фінансуванні терористів

Один із основоположників так званої "ДНР" Олександр Бородай переконує, що опальний український олігарх Рінат Ахметов на початку війни на Донбасі фінансово заохочував терористів із батальону "Восток" Олександра Ходаковського.

Про це пише відомий журналіст Денис Казанський. Крім того, він опублікував відповідне відео.

Так, за словами терориста, однією із цілей його загону "Восток" було нівелювання впливу Ріната Ахметова, який тоді вважався господарем всього Донбасу, відтак він робить висновок, що такий стан справ був дуже невигідним для Олександра Ходаковського.

Ходаковський сидів на фінансуванні Ахметова. Свого часу він мені від Ріната Ахметова намагався привезти конкретно за свідків валізу з 500 тисячами доларів. Я повернув цю валізу Ходаковський, і він нібито витратив його на фінансування батальйону "Восток". Він просто сидів конкретно на грошах Ахметова. Більше подвійних смислів придумати неможливо, – підкреслює один із колишній ватажків так званої "ДНР".

Водночас бандит зізнається, що сприймав його як тимчасового союзника.

"Я розумів, що Ходаковський веде свою гру разом з Рінатом Ахметовим. Ахметову потрібною була "ДНР" для створення власного князівства, щоб балансувати між Києвом і Москвою, а також для того, щоб протистояти своєму "найкращому улюбленому ворогу" Коломойському", – додає Бородай.

Як у підсумку підкреслив журналіст, про роль Ахметова та інших "регіоналів" на початковому етапі конфлікту сказано було вже не мало, однак підтвердження факту співпраці Ахметова з бойовиками Ходаковського з вуст Бородая – дуже важливе свідчення.

"Втім, сподіватися на те, що Ахметова спіткає покарання, не потрібно. Принаймні за нинішньої влади цього точно не станеться. Думаю, немає потреби це пояснювати", – резюмує Казанський.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 15:44
Новина. Добкін, депутат Верховної Ради, колега ручкається з БППешниками і НФовцями футболку "беркут" тримає на наступні вибори. Написав недавно: "мої погляди ви знаєте". Порошенко теж мабуть зюбирався дружити з новою владою "ДНР" оголошуючи одностороннє припинення вогню коли ще москалі не поперли у Іловайськ.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: