В франківському пологовому будинку у пацієнтки вкрали значну суму грошей

Позавчора, 21 жовтня, в обласному пологовому будинку обікрали пацієнтку: викрали з палати, де перебувала жінка, мобільний телефон та гроші.

Крадіжка трапилася в обідню пору. Як пояснила патрульним жінка, з першого поверху, де знаходилася її палата, вона на деякий час відійшла підігріти їжу на другий поверх. Через 10 хвилин повернулася й помітила, що з її сумки зникли речі – телефон та гроші: 1000 гривень та 50 Євро. Грабіжник чи грабіжниця скористалися тим, що в палаті жінка перебувала сама.

Наразі встановлюються всі обставини крадіжки.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 11:44
Варто задуматись навіщо в пологовому такі суми... Адже медицина в нас безкоштовна..?
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 11:58
Результат работы бывшей американской лаборантки с лаборатории где анализы проверяли а теперь министра здравоохранения!!!????явно прогрессирут!Хохлы!!а где вы таких себе дебильных как сами вождей находите?а почему она на работу не в вышиванке ходит?игнорирует?
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 13:00
В неї нема грошей на вишиванку.А в мене є вишиванка,але нема грошей.Що ліпше в нашому житті?Краще коли маєш вишиванку,здоровля,гроші,хату,дітей,розу,с покій.Це все щастя.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 13:41
Так,безкоштовна...але поки з усіма не розрахуєшся,то від тебе не відстануть,санітарка щопівгодини бігає питає чи вже приіхали рідні і привезли гроші,а на твій аргумент,що з собою не маєш грошей ,чуєш відповідЬ "а як це ви без грошей?" і така хамська усмішка... Можна ще багато писати...
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 9:08
Давайте писати, говорорити вголос про рекет в пологовому. А ще краще поыменно називати!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: