На Верховинщині відкрито нову електростанцію (фото)

20 жовтня у селі Ільці Верховинського району урочисто відкрили ЛЕП 110 Яворів-Ільці.

У відкритті взяли участь технічний директор «Прикарпаттяобленерго»  Олег Сеник, директор з юридичних питань  Андрій Луцась, заступник директора підрядної фірми «НЕП»  Володимир Заровецький, Роман Кумгир (раніше начальник Верховинського РЕМу, який свого часу і виступив з ініціативою та був координатором проекту ), голова районної ради Іван Шкіндюк, начальник Верховинського РЕМу Микола Літинський, сільський голова Ільців Василь та інші.

Зазначимо, що будівництво електричної підстанції було розпочато ще в 2012 році. Та гірська місцевість не давала можливості провести роботи по проведенні 110 високовольтної лінії  від Яворова до Ільців швидше.

За останні 4 роки це вже 5 підстанція, але за масштабністю -  найбільша в області за роки незалежної України, адже сума витрат складає  197 мільйонів гривень. Протяжність високовольтної лінії складає 30,5 км., впродовж якої встановлено 143 опори.

За професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи, кращих працівників, які не шкодуючи сил та часу, наполегливо виконували поставлені завдання,  нагородили грамотами, подяками  та нагородами.

Звичайно, як і для жителів села Ільці, так і  для усіх верховинців, це є важлива подія. Адже від якісних послуг світопостачання залежить зараз кожна сучасна родина, та і розвиток туризму, який є перспективою розвитку економки району.

 

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: