Протестувальники у Києві готові стояти до того часу, поки Президент не виконає їхніх вимог

Ми будемо стояти до перемоги !

 

«Заявляємо, що право вийти на мітинг передбачене нашою Конституцією. Ми звідси не розійдемось, доки президент не виконає наші вимоги!» — заявив заступник голови Руху В. Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков з трибуни на площі Конституції.

 

17 жовтня лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, в присутності тисяч однодумців передали в Адміністрацію Президента вимоги про зняття імунітету з Президента та затвердження процедури імпічменту! Протягом наступних днів і до сьогодні люди відстоюють свої вимоги до депутатів — впровадження політичної реформи: зняття недоторканості з депутатів; нове виборче законодавство, а саме відкриті списки та скасування "мажоритарки", антикорупційний суд та закон про імпічмент Президента!

 

Ми продовжуємо наш протест, продовжуємо виборювати справедливість для людей, продовжуємо відстоювати свої вимоги! На площі Конституції цілодобово лишаються активісти «Справедливості». Незабаром річниця Майдану і люди вже зберуться не на площі Конституції, а під стінами Адміністрації Президента, біля кубла головного корупціонера України. Вимога буде проста: виконай свої обіцянки або йди геть!

Голова Івано-Франківської обласної організації ГПР «Справедливість» Андрій Майданський.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 16:39
Вимоги непогані, але не широкого загалу який погруз у соціальних проблемах і проблемах з державою різними довідками і перепонами.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:03
Вальцман хуйло
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:26
Нема ому автобуси до Києва організувати порпотестувати. Тай не хочеться повернення партії регіонів на позачергових виборах, де буде більша половина складу БПП і НФ перефарбована. Хоча без донбасян і кримчан не малиб реваншувати, але коаліція право голосу і на пенсію за Захарченком і Бородаєм залишила, не те що... Зміни ж необхідні не перетворитись на копію Росію. Не за те вмирали на майдані люди. Сьогоднішні думають всіх обманули і і обманюватимуть вічно. Ага, надієтесь. Діставати злих людей вважаючи свої межигіря неприступними... Якщо не везуть людей на Київ автобусами - значить це якась мні вистава. Не вірю що у США немає атких можливостей як в 2013-2014. Бояться наслідків мабуть.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 23:54
Сполучені Штати Америки Петра поставили і ниякі Сааки його не знимуть.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: