Оцифрований Івано-Франківськ. Піонери і діти, свято на стадіоні (1961) та пологовий будинок (1962) (відео)

“Оцифрований Франківськ” програма про наше з Вами місто, яке збереглось на кіноплівці.

Перше відео 1961 року має назву «Сторінка дошкільника: Старші та молодші» і є сюжетом жовтневого випуску кіножурналу «Піонерія». У ролику показано, як піонери Станіславської дитячої спортивної школи відвідують вихованців дитячого садка № 7. Вони бавляться з дітьми, дарують їм подарунки. В кадрі бачимо школяра Андрія Коростатова у образі юнги. Також діти катаються на атракціонах у центральному міському парку, плавають водяною каруселлю на озері, інформує ВЕЖА.

Наступне відео теж 1961 року має назву «Урочистості на стадіоні». У ролику бачимо урочистості на міському стадіоні з нагоди вшанування передовиків сільського господарства та промисловості Станіславщини. Весь стадіон заповнений людьми в національних строях, які аплодують після кожного виступу.

Третім є відео 1962 року під назвою «Юріїв день» і є сюжетом квітневого випуску кіножурналу «Радянська Україна». Ролик починається із загального плану вулиці Пушкіна (зараз вул. Чорновола). Тут бачимо як 12 квітня, в день космонавтики, у Станіславському пологовому будинку, народжуються діти. Новоспечені татусі кучкуються біля вікон установи. Різні молоді батьки вирішують назвати 10 новонароджених хлопчаків Юріями, на честь льотчика-космонавта СРСР Юрія Гагаріна. В сім’ї Росталовських двійня, сина називають Юрієм, а доньку Аелітою. Робітник Мистишин теж категорично заявив, що його син повинен бути Юрком. Він, під вікном пологового будинку демонструє дружині листок з написом імені.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 17:53
Це реклама і пропаганда радянщини і комунізму. Герої соціалістичної праці, голови колгоспів, червоні директори, памятники Леніну, нкаведист під пологовим, піонери
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:06
Что бы тебя урода тупого бандеровского живьём твои побратымы съели!и где же вас выблядков столько укробляди наплодили?уебок ты от собаки бешеной!какая тебя ебаная шлюха родила?человек нормальный фильм про город делает!значит ты селюх бежевый тупой не с города!укровонючий гамнозамес который себя украинцами назвал засунь себе свой комментарий в жопу быдло ебаное!твари майданные!увидел героя майдана сразу в ебало дай!
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:30
Ти що тут забула? Все одно не тобі тут жити. Помандруєш циганським табором куди путін зашле і будеш рабою до кінця, а вільні люди навіть у тюрмах вільні. Звідки стільки ненависті до незнайомих тобі людей? Путін тебе обкрадає, а не ми.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:34
И тем более не тебе скоту бандеровскому тут тоже жить!место Бандеры цвынтар вместе с героями!подальше от людей что бы гамном с могилы не воняли!
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:41
Тобто українці мають виїхати з України для тебе циганки з московської глубінки? В Росії лад наводити не хочеш? Кадирову розповісти як дотримуватись законів РФ наприклад? Чи у чеченця третьою жінкою для "попрати шкарпетки"? Я тебе не знаю, а ти мене. Я у себе дома, а ти з Росії гавкаєш, розповідаючи який я поганий, бо ... , бо так сказав тобі Кремль. Дура неполікована, займись собою перед тим як мільйони людей обзивати анонімно в інтернеті американському і який в Росії скоро заборонять.
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:21
Розпинаєшся тут ти, базарна баба, з московії. Засирай свій мухосранськ і не мрій про Франківськ, чорнората дурепа. Ми тут нормально без тебе живемо.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:16
Все зрозуміло, нас хочуть назад запхати у совок. Порошенко буде Брежневим. Як раз застій в державі
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:30
Да этому жыдовскиевождей уебку с майданными выблядкам до Л.И.Брежнева как до луны раком!какого-то пиздюхая ебаного Порошенко с Брежневым ровнять?мозгами блять поехали?
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:33
Істерикою кацапки задоволений. Живи нашими проблемами далі.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:37
Это ты так гомодрил бандеровский так коч всего?у дебила майданного своя эрекция!не Парубий случайно ты сын сукин?судя что да!
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:43
Нчого не зрозумів з брєдупяної базарної кацапки. Сама Парубія сестра з Росії. Мусор винеси, бояришникова. Досить нас розважати.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:31
Щось будували щось хотіли, а ці лише крадуть і в офшор. Заборонити майно на заході усім держслужбовцям і їх родинам.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:43
По всьому виходить, що за СРСР жилося набагато краще
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:46
Ні звичайно. Є плюси є мінуси. В Афгансітан хочеш чи в Чорнобиль? І ніхто не питав і відкосити не вдавалось. Закінчився трагічно тоталітаризм хоча й ситіший у деяких речах як наприклад забезпечення житлом, медициною і освітою для мас, примітивно але будо всім. Тепер якби не заважали заробляти гроші ріхні влади які тягнуться покерувати тоталітарно...
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 19:11
Раніше будували піонерські табори і санаторії для пенсіонерів та інвалідів, а тепер Україна будує тільки концтабори, сталінські гулаги для політвязнів, а пенсіонерів та інвалідів вимордовує голодомором та тарифним геноцидом
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 19:15
Концтабори у Росії у Чечні де людей у рабстві тримають. Україна спарвді будує дуже мало, аел точно не будує і концтаборів і нішох російської херні. Сам живи там.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 19:20
Доступність їжі зараз і товарів, наприклад мила і туалетного паперу коли Кремль з москалями у 1990 докерувався не порівняти. Навіть сьогоднішня криза - це розкіш, бо не було нічого на полицях магазинів. Молока для дітей у містах не було, рапотово зникло і все. Не захотіли оновлюватись і забувати про тоталітарне; не захотіи поважати національності з Москви. Тепер воюють з сусідніми країнами москалі поки Захід ще купує у них нафту і газ.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 20:40
Наскільки ж Ви тупі! Вам історію показують, вчать чогось, а Ви ж тільки умієте кричати! Москаль правий-бидло
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:23
Гарно ти про свою матір для москаля говориш, продажна сволота. Це ти тільки вмієш кричати.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 22:31
народжуваність найкращий показник, коли тварині добре вона плодиться.В 70 - 80- их народжуваність в Україні зашкалювала аж до 1992
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 23:04
Брехня,показник цей придумали.В Чечні і мусульманських країнах під час війни зростає народжуваність.Вони заміщують втрачене.Так було завжди.
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 22:48
Молодець Тарас.Побачили таке гарне місто,чисте,прибранеЛюди лагідні,спокійні.Дітки веселі.Їм є чим зайнятись.Нема мерушні,гризні,ненависті.Тут начитаєшся коментарів і кажеться,що пишуть таке безглуздя,якісь дивні люди.Вам показали життя,побут,гарних жіночок.Ні,треба змішати сморід і отримати від цего якесь задоволення.Живіть,радійте і дякуйте Богу за все.
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:27
В кіно завжди гарно якщо воно не документальне про Чорнобиль наприклад і радіаційний фон у Франківську після нього. Не іделізуймо напівправду.
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:25
Понаїхавша в мухосранськ, не тобі розказувати кому жити і в чому ходити у Франківську. Га-га-га. Давай ще своєї безкультурної шизи, весели нас, недомартишка. Твоя хамська думка до одного місця.
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:30
Взяти краще і відкинути гірше. Це ж просто якщо не продаватись.
Відповісти