Міністр МВС нагородив прикарпатських патрульних

Як вже писали ЗМІ, франківського патрульного Леоніда Гончарука, на якого поскаржився екс-міліціонер через нібито зламаний мізинець, відсторонили від роботи і заборонили виїжджати за межі області. Це викликало неабиякий резонанс у місцевих ЗМІ. Більше того, про цей випадок заговорили на всеукраїнському рівні.

Ситуацію прокоментував і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй фейсбук-сторінці.

Зокрема міністр заявив, що вручить патрульному Леоніду Гончаруку і його колегам (Христині Гардаман і Володимиру Яціву) відзнаки МВС – порятунок життя людини, пише МІСТО.

Нагадаємо, нагорода за виклик “спроба самогубства”: франківець хотів вчинити самогубство, бо боявся втратити кохану. ВІДЕОСЮЖЕТ

За таку роботу поліцейський отримає нагороду – заслужену! А за те, що оштрафував п’яного колишнього міліціонера зі зв’язками в прокуратурі – піде під суд?, – зауважив міністр.

Вручення відбулося сьогодні, 23 жовтня, у столиці.

Аваков нагородив івано-франківських патрульних в кінці. Каже, навмисно так зробив, аби ще прояснити ситуацію, що склалася. Бо серед нагороджених – командир Леонід Гончарук, якого відсторонили.

Я навмисно запросив цих нових поліцейських в кінці нагородження. Хочу окремо розповісти про ситуацію, яка склалася. Якщо правоохоронець застосовує силу, аби завадити правопорушенню, то неважливо хто це є – колишній міліціонер, прокурор чи суддя – бо кожен має відповідати. Сьогодні я нагороджую цих патрульних за те, що вони зробили на початку літа цього року, врятувавши життя людині.

На фото троє патрульних, які отримали відзнаки.

Також Аваков додав, вручаючи відзнаку Гончаруку:

Я не згідний з відстороненням від служби цього поліцейського за рішенням суду. Я думаю це скоро закінчиться. Я хочу вам подякувати за роботу.

Леонід Гончарук відповів словами: “Служу українському народу”.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 18:03
Патрульні дуже схожі на клоунів і порноакторів у формі поліціянтів. Вона в них навіть так пошита як з секс шопу. Ну, в принципі, мент і повія то те саме
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:10
Так уже государство превратилось в порно актеров(половину укрошлюх ебут в Польше)а они как клоуны говорят то на танк зарабатывают!ходы когда опять майдан будет?это лучше уже всякого кино!
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 18:13
Майдану проти мене не буде, бо всіх перехуяру. Сходіть на могилу Шеремета якщо не вірете
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 20:34
Це клоунада. Їм нічого не поможе. Пустоголові, вони і в Африці Пустоголові. Селфи-парко-дебіло-нарко- алко поліцейські
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 22:52
Скоро за нагороду від узурпатора Вальцмана будуть казати не служу Україні, а давати в морду
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 23:02
Леонід Гончарук був на анти майдані інформація пітверджена
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 23:36
Мусорилий має піти до буцегарні. Понабирали ідіотів-бездарів. Тупорилі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: