Рятувальники частини спеціальної пожежної техніки - переможці змаганнь серед газодимозахисників пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС в області (фото)

20 жовтня на спортивно-оздоровчому комплексі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області   відбулися щорічні обласні  змагання газодимозахисників серед  пожежно-рятувальниих підрозділів Управління ДСНС в області.

Урочисто відкриваючи змагання, начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький  зазначив, що, на сьогодні, кожна двадцята пожежа ліквідовується з допомогою ланок газодимозахисної служби, тому розвиток газодимозахисної служби є одним з пріоритетних напрямків у структурі Управління ДСНС в області.

Присутні вшанували хвилиною мовчання  пам’ять  про полеглих колег, які вірність  присязі та обов’язку поставили вище власного життя, Героїв Небесної Сотні, героїв України, полеглих під час проведення АТО на сході нашої держави.

В рамках реалізації спільних заходів між ДСНС України та Державною пожежної службою Республіки Польща в реалізації міжурядової угоди про  співробітництво та взаємну допомогу  в галузі попередження катастроф, стихійних лих, інших НС та ліквідації їх наслідків на  2017-2019 роки, 6-7 травня збірна команда Управління ДСНС в області вперше  брала участь у  міжнародних пожежних змаганнях «Firefighter Combat Challenge». Змагання  відбулися в польському  місті Ополе, а команда з Прикарпаття  гідно представила нашу країну. Тож  обласні змагання  газодимозахисників розпочалися з урочистого моменту – Володимир Чернецький нагородив Дипломами  за участь у цих змаганнях  членів  прикарпатської команди.

Варто зазначити, що цьогорічні змагання газодимозахисників відбуваються у новому форматі,  адже окремі види вправ проводяться за взірцем змагань країн Європейського Союзу. Це свідчить про те, що такі змагання виходять на новий рівень, стають складовою європейського спортивного життя.

В обласних змаганнях участь взяли 26 команд. Цьогорічні змагання складалися з трьох видів - пожежно-рятувальної естафети, рятування потерпілого з третього поверху навчальної вежі, подолання теплодимокамери газодимозахисником з виносом потерпілого на свіже повітря. У цих видах спортсмени мали продемонструвати як свої професійні та спортивні якості, так і волю до перемоги та командну гру.

За результатами змагань третє місце здобули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №-1 міста Івано-Франківськ, другими стали газодимозахисники з Коломиї. Перемогу в змаганнях серед газодимозахисників пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС в області здобули рятувальники частини спеціальної пожежної техніки. Перший заступник начальника Управління ДСНС в області Ігор Оксентюк вручив переможцям медалі, грамоти та грошові сертифікати, а команді ЧСПТ - перехідний кубок змагань.

Тільки за  останні два роки ГДЗС створена в ряді підрозділів області, придбано необхідне обладнання. Саме з метою модернізації, Управління ДСНС в області налагодило  тісну співпрацю з  виробниками пожежного спорядження, в тому числі і засобів індивідуального  захисту органів дихання.  І сьогодні тут, в якості почесних гостей, представники цих  виробників  продемонстрували свої найновіші розробки.

DSC_0123.JPG

DSC_9988.JPG

4.jpg

9.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: