Керівники обласної ради з робочим візитом побували на Косівщині (фото)

Голова обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій з робочим візитом побували на Косівщині. Спільно з керівниками вищого самоврядного органу влади області об’єкти соціально-культурного призначення району інспектували депутати обласної ради Сергій Радиш та Ігор Яремин, очільники районної ради і райдержадміністрації.

Свою робочу поїздку посадовці розпочали із відвідин села Хімчин, де ознайомилися з результатами реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування. Так, завдяки Обласному конкурсу вдалося відремонтувати актовий зал та замінити вікна на енергозберігаючі в місцевому будинку культури. 

Окрім цього, за рахунок коштів обласного бюджету в Хімчинський загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у цьому році здійснено капітальний ремонт даху. Також декілька років тому, ставши переможцем Обласного конкурсу, сільська рада облаштувала на території школи спортивний майданчик зі штучним покриттям. Між тим, для подальшого розвитку закладу та впровадження нових технологій у навчальному процесі потрібно підсилити матеріально-технічну базу школи. "Ми розпочали пілотний проект "Електронний щоденник". Це сприятиме підвищенню інформованості батьків про успішність їх дітей. Поки що цю практику випробовуємо у четвертих класах. Щоби реалізувати задумане у всіх класах потрібно близько двох десятків ноутбуків", - розповіла директор школи Валентина Розвадовська.

Перебуваючи на Косівщині керівники обласної ради взяли участь в урочистій академії з нагоди 175-річчя Марка Мегединюка в рамках святкувань, приурочених 135-річчю Косівської мистецької школи (Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв).

"Щиро зичу, аби ще довго Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва піднімав пласти гуцульського мистецтва, заставляв нас усіх пам’ятати про  те мистецтво, яке відтворює характер, душу і коріння народу", - підкреслив голова облради. 

З нагоди святкувань Олександр Сич вручив косівчанам грамоти голови обласної ради, а також подарував Косівській мистецькій школі новий ноутбук.

З метою підтримки та популяризації народних промислів і гуцульського мистецтва на Косівщині планують створити Центр карпатської культури. Це передбачено проектом транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020". Зокрема, планується облаштування виставкових залів, приміщення для проведення майстер-класів, туристично-рекреаційної локації тощо.

За підсумками відвідин об’єктів соціально-культурного призначення Косівського району, Олександр Сич відзначив, що взяті на себе зобов’язання під час попередньої робочої поїздки обласна рада виконала. "Ми робимо все можливе, щоб допомагати районам і їх розвиткові. Так, з 2015 року участь обласного бюджету у розвитку Косівського району зросла фактично в п’ять разів", - розповів керівник депутатського корпусу.

Голова облради також акцентував на незадовільному стані дорожньої інфраструктури в Косівському районі. "Дороги – це наша слабкість. За словами голови районної ради, аби відремонтувати дороги на Косівщині, потрібно приблизно один мільярд гривень. Такі суми необхідні практично в кожному районі. Всього на прикарпатські дороги треба близько 30 мільярдів гривень. До відома, обласний бюджет складає трохи більше п’яти мільярдів. Зрозуміло, що нам це не під силу. Але, виходячи з наявних ресурсів, ми кожного року намагаємося нарощувати фінансовий ресурс на ремонт доріг. Якщо минулого року кожен район отримав по 700-800 тисяч гривень, то в цьому році вони отримали по 2 мільйони гривень. Сподіваємося, що в наступному році знову збільшимо видатки на покращення дорожньої інфраструктури у 1,5-2 рази", - резюмував Олександр Сич.

На завершення візиту очільники вищого самоврядного органу влади області зустрілися з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради та представниками громадськості.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 19:16
а медицини що немає в районі чи в тому ж Хімчині?- що зовсім не цікавить облраду
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 19:17
Бухали. Ну в них і курдюки відїджені. Сама морда, пузо і дупа. Цілий день жеруть народне добро
Відповісти

, 23 жовтня 2017, 21:21
Гуцули продажні,залізли би в сраку разом з трембітов чиновнику з області.Вас за всі віки тримали за ніщо,бо так себе показали в житті.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: