Медики вже приблизно з'ясували, що могло викликати масове отруєння дітей у франківському дитсадку (відео)

12 хворих, 9 з яких – діти. Усі вони потрапили на лікарняні ліжка після того, як пообідали в п’ятницю у дитячому садочку «Ластівка» №30.

Результат пошуку зображень за запитом "отруєння дітей"

 

Схожих інцидентів в Івано-Франківську не було щонайменше 10 років.

Мама 5-річного Матвія розповідає, що малюк повернувся додому в п’ятницю уже з поганим самопочуттям. Далі дитину направили до лікарні вже у кареті швидкої.

“Близько другої ночі стало дуже погано, піднялась висока температура, почалась дуже сильна діарея і блювота. Викликали швидку і попали в лікарню. Сьогодні вже трішки легше, капаємося, колемося. Дотепер скаржиться на болі в животі”, – розповідає мама потерпілого малюка пані Тетяна.

Як розповідає завідуюча 3 дитячого відділення інфекційної лікарні Оксана Цимбалюк, остаточний діагноз буде через кілька днів ,коли прийдуть усі результати аналізів, йдеться в сюжеті “Карпат”.

“Попередньо усі діти вживали м’ясні тефтєлі з сметанковим соусом, тож думаємо на цей продукт. Що стосується стану дітей, то він середньої тяжкості з динамікою покращення”, – каже медик.

В управлінні Lержнагляду за дотриманням санітарного законодавства повідомляють, що при перевірці, яку провели вранці наступного дня, в дошкільному закладі виявили низку порушень.

 

Нагадаємо, що Кількість дітей, які отруїлись у франківському дитячому садку, різко збільшилась

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 жовтня 2017, 20:46
Це все геноцид проти українців. Державна політика злочинної кривавої влади. На цей раз вони вдарили по самому святому по дітлахах. Можна легко перевірити, чи справді це справа рук влади. Якщо нікого не буде жорстко покарано це саме вони і зробили
Відповісти

, 24 жовтня 2017, 0:46
Ти вже пожалівся лікарю?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: