У Коломиї відбудуться Дні грузинської культури (програма)

«ЛЮДИ, ЯКІ ТВОРЯТЬ ЕПОХУ», під таким гаслом упродовж 9 – 21 листопада у Мистецькому центрі «Світовид», м. Коломия, відбудуться «ДНІ ГРУЗИНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В КОЛОМИЇ». Повідомляє НТК

9 листопада о 20.00 – 21.00 на телеканалі «НТК» в прямому ефірі «Ток-шоу «Коломия думає» відбудеться дискусія на тему: «Україна-Грузія: не перехресті епох…» за участі скульптора і драматурга Раґулі Власідзе, мистців та громадських діячів.

10 листопада о 14.00 у концертній залі «Габсбург» Мистецького центру «Світовид», м. Коломия, відбудеться відкриття персональної виставки скульптора і драматурга Раґулі Власідзе «Люди, які творять епоху». На виставці «Люди, які творять епоху» буде представлено ексклюзивні авторські булави, присвячені чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО-2012 а також колекція фотографій, які було зроблено у селах Шешори, Прокурава і Космач на Косівщині Івано-Франківської області для підтримки Національної збірної команди України з футболу на чемпіонаті Європи з футболу УЄФА ЄВРО-2012. «Живе мистецтво» – під час виставки відвідувачі матимуть можливість долучитися до cтворення автором булави під назвою «Коломия».

11 листопада об 11.00 у концертній залі «Габсбург» Мистецького центру «Світовид», м. Коломия, відбудеться конференція «Україна-Грузія-Польща: погляд у майбутнє…», яка присвячується до Дня Незалежності Республіки Польща.

15 листопада о 17.00 у концертній залі «Габсбург» Мистецького центру «Світовид», м. Коломия, відбудеться презентація книжки Раґулі Власідзе «Провінційне пекло. Драматургічна трилогія» та авторський майстер-клас з режисури та акторської майстерності. «Провінційне пекло» – це трилогія драматичних творів «Провінційне пекло», «Райський пейзаж» та «Мертва тиша», яка буде вперше презентована громаді міста.

21 листопада о 15.00 відбудеться закриття виставки Раґулі Власідзе «Люди, які творять епоху», цей день мистець присвячує світлій пам’яті Владики Миколи Сімкайла (який, до речі, народився у цей світлий день – Архистратига Михаїла).

«Дні Грузинської Культури в Коломиї» відбудуться у тісній співпраці між мистецьким центром «Світовид», благодійним фондом «Творча Україна XXI сторіччя», мистецькою агенцією «Мантикора», мистецьким обʼєднанням «FRANCO-театр», Коломийсько-Чернівецькою Єпархією УГКЦ, відділом культури Коломийської міської ради, телеканалом «НТК», культурологічним центром «Коломия – наше місто» та громадськістю міста.

Інформаційна підтримка телерадіокомпанія «НТК», радіо «Сяйво», газета «Дзеркало Коломиї».

Модератор – Михайло Петрів, адвокат, засновник Культурологічного проекту «Коломия – наше місто» (050-3386012).Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: