Діти та дорослі, які отруїлися в франківському дитсадку 10 днів тому, продовжують перебувати в інфекційній лікарні

Діти та дорослі, які отруїлися в франківському дитсадку 10 днів тому, продовжують перебувати в інфекційній лікарні

Результат пошуку зображень за запитом "інфекційна лікарня івано-франківськ лікарі"

 

Минулого тижня, 23 жовтня, о 10.00 годині, від Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби поступило повідомлення про те, що 21-22.10.2017 р. отримано екстрені повідомлення з інфекційної клінічної лікарні м. Івано-Франківська про спалах гострого кишкового захворювання серед вихованців та викладачів дитячого навчального закладу № 30 «Ластівка», м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська.

До лікувального закладу звернулося 15 осіб, госпіталізовано 14 осіб, з них 11 дітей (1 дитина лікується амбулаторно). Постраждалі звернулись за медичною допомогою та були госпіталізовані в обласну інфекційну клінічну лікарню м. Івано-Франківська, з попереднім діагнозом: «Гострий гастроентероколіт». Стан хворих - середнього ступеня важкості.

Станом на 16.00 31 жовтня на стаціонарному лікуванні залишається 12 осіб, у т.ч. 8 дітей, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 листопада 2017, 7:18
Доречі, чому Гончарук, головний лікар, головний по санстанції до сих пір не подали у відставку? В Європі вже би всі вони були звільнені, а може б і сиділи
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: