Франківські студенти передали обласній дитячій лікарні необхідний апарат (фото)

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету, члени Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) передали відділенню для недоношених новонароджених дітей Обласної дитячої клінічної лікарні пульсоксиметр.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/20171031emsa2.jpg

 

Нагадаємо, у червні цього року в ІФНМУ відбувся Благодійний лікарський бал, під час якого студенти провели збір коштів на пульсоксиметр для ОДКЛ. Згодом до акції долучився благодійний фонд «Свічадо» і допоміг зібрати кошти, яких не вистачало для придбання апарату. Цими днями після завершення всіх необхідних юридичних процедур студенти нарешті офіційно передали пульсоксиметр лікарям ОДКЛ, йдеться на сайті вишу.

«Цей апарат зовні маленький, але він дуже важливий, адже допомагає контролювати життєво важливі функції маленьких діток, — розповідає голова EMSA Юлія Дмитрук. — Ми дуже вдячні ректорату ІФНМУ за допомогу і підтримку нашої ініціативи, а також усім студентам, які долучилися до підготовки і проведення благодійного балу. Ми і далі будемо робити добро!»

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/10/20171031emsa1.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: