Коли Україна визволить Крим та Донбас: прогноз від військового

Активні бойові дії на Сході України можуть припинитися уже в найближчі місяці, а от повернути Донбас та Крим Києву так швидко не вдасться.

Таку думку висловив командир 46-го окремого батальйону спецпризначення Збройних сил України "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко, повідомляє "Апостроф".

На його думку, повернути Донбас можливо за 10 років, Крим – за 25.

Війна закінчиться, коли країні-агресору, яка почала цю війну, стане невигідно з нами воювати. Свою територію ми повернемо тоді, коли для Росії ці території стануть тягарем, коли вони перестануть становити, як вони часто говорять, національний інтерес для Російської Федерації,
– зазначив Власенко.

Він додав, що такі умови зараз створюють, і однією з них є економічний тиск.

"Коли ми повернемо свої землі? Донбас, думаю, років через десять. Крим – через чверть століття. Я не циганка, щоб гадати. Це такі в мене думки. Втім, я дуже рідко помиляюся", – зазначив Власенко.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 листопада 2017, 12:10
"можливо за 10 років, Крим – за 25" ха ха, Вальцман обіцяв за 3 дні. Потім казали 2 тижні, потім місяць, потім за літо, потім пів року, потім 3. Тепкр вже 10 і 25. А через рік скажуть 100. За сто років війни від України залишиться сама Банкова. Перетворили українців на націю жебраків та бомжів. Клятий майдан
Відповісти

, 01 листопада 2017, 13:18
Якщо тебе перетворили на бомжа і жибрака значить ти або каліч без рука або долбойоб ,а скоріш за все і те і друге....
Відповісти

, 01 листопада 2017, 14:23
Ти теж за мірками Європи бомж, не кажучи вже за Америку, Канаду чи Велику Британію. "Все пізнається у порівнянні", - мудрість. Отже ти каліч без рука і довбойоб. Сам сказав
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:01
Плати данину кому хочеш і підкоряйся царю якому хочеш, начитавшись історичних фантазій. Українці за краще життя, а не історичні версії воюють. Дурник.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 14:59
Хто "создал Россию"? Поширення мов і різниця української-білоруської з болгарською-російською все пояснює. А в заслуги собі писати в мемуарах кожен дурник може. Досить молитись на німців, "антифашисти російські". Зараз 21 століття. Ідіть на три букви з китайцями воювати за Сибір.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: