У Москві затримали скандального українського політика-корупціонера Ігоря Бакая, – ЗМІ

Ігор Бакай, який свого часу очолював Державне управління справами в адміністрації президента Леоніда Кучми, а після "Помаранчевої революції" разом з родиною втік до Москви після звинувачення у корупції, був затриманий російськими правоохоронцями.

Ігор Бакай

За повідомленням ТСН, Ігоря Бакая звинувачують у тому, що він обманним шляхом заволодів фінансами сторонніх осіб. На нього є 10 заяв від ошуканих і серед них заява від російського мільярдера Алішера Усманова, який нібито позичив Бакаю 9 мільйонів доларів.

Разом з Бакаєм були затримані його помічник та бухгалтер, але обох відпустили зі слідчого ізолятора.

Нагадаємо, Ігор Бакай з квітня 1998 року по квітень 2000 року очолював НАК "Нафтогаз України". Згодом був головою Державного комітету України з водного господарства. В жовтні 2003 року леонід Кучма призначив його керівником Державного управління справами (ДУС). Після "Помаранчевої революції" він був оголошений у міжнародний розшук. Однак політик втік до Росії, де і отримав російське громадянство.

Ігоря Бакая підозрювали в участі в незаконному продажі майнових комплексів "Готель "Дніпро", "Готель "Україна", а також нерухомості Національного комплексу "Експоцентр України". За його розпорядженням було незаконно виконано 68 комерційних рейсів на літаках і вертольотах державіапідприємства "Україна" на суму понад 1 мільйон гривень. Бакай видав розпорядження про виділення квартир своїм заступникам з перевищенням житлових норм тощо.

Після того, як Віктор Янукович став президентом України, всі звинувачення проти Бакая були закриті Печерським судом.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: