Франківці продовжують скаржитись на хамську поведінку водіїв маршруток

 Франківці продовжують скаржитись на “проблемні” маршрутки, зокрема, на водіїв, які нахабно поводяться з мешканцями Івано-Франківська. В управлінні транспорту та зв’язку запевняють, що покращують ситуацію та наводять лад з перевізниками.

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано-франківськ"

 

Нещодавно у мережі фейсбук жителька Франківська розповіла, що в маршрутному автобусі №21 двері затиснули жінку. Це трапилось через те, що водій не переконався, чи зайшли всі люди та рушив. Схожа ситуація трапилась із вагітною жінкою Юлею Паньків: вона вийшла із маршрутки, щоб пропустити інших людей, однак, коли хотіла повернутись до транспорту, водій закрив перед нею двері.

Журналісти МІСТА запитали у заступника начальника управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка, як вирішують такі ситуації та як борються із нахабними водіями маршруток.

Андрій Гіглюк каже, що подібні випадки бувають, але не часто. У випадку, якщо все-таки трапляється подібна ситуація, необхідно одразу телефонувати до патрульних, щоб зафіксували факт, якщо є травми, то звертатись до травмпункту. Також необхідно написати офіційну скаргу до управління транспорту.

Заступник начальника УТІЗу пояснює, що перевізники повинні дотримуватись умов Договору, в якому зазначено, що перевізник повинен забезпечувати чітке дотримання водіями визначеного маршруту та графіків руху на маршруті, у відповідності до затвердженого паспорту маршруту, не використовувати на маршруті транспортні засоби інші, ніж визначені в договорі, без згоди замовника не змінювати кількість, тип та клас рухомого складу на маршруті та інші умови. У випадку, якщо перевізник порушує умови договору, УТІЗ накладає йому штраф у сумі 850 гривень. Перевізник, у свою чергу, веде розмову з водієм, який порушив ту чи іншу умову, водій отримує догану.

Залежно від порушення водія, перевізник може його і звільнити, – каже Андрій Гіглюк.

Від початку року працівники УТІЗ склали вже 120 актів за порушення перевізниками умов Договору на перевезення пасажирів. Наразі основними порушеннями, зазначеними в актах, є самовільна зміна схеми руху маршруту водіями транспортних засобів перевізників, які виявлені на основі даних системи GPS-моніторингу громадського транспорту тощо.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 листопада 2017, 15:10
Бити не пробували?
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:26
Та ви ж в бидлокраїні живете, що ви дивуєтесь?
Відповісти

, 01 листопада 2017, 18:54
А ти? Ще не все бидло у Росію виїхало як ти. Хамиш, постійно ображаєш українців, як ті деякі водії, то ти не бидло з бидлокраїни РФ, троль?
Відповісти

, 01 листопада 2017, 19:18
25 маршут після 20 год відстній.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: