«Схід і захід – разом!»: юні помічники поліцейських із чотирьох областей проводять канікули на Хмельниччині

Більше сотні школярів та студентів із Івано-Франківської, Донецької, Тернопільської та Хмельницької областей зустрілися разом, щоб познайомитись ближче і розповісти один одному про роботу своїх організацій.

Діти поєднують приємне з корисним — не тільки відпочивають та знайомляться між собою, а й обмінюються досвідом роботи у молодіжних правопросвітницьких організаціях.

14 хлопців та дівчат із «Ліги майбутніх поліцейських» приїхали з Донеччини. Серед них діти з різних куточків Донбасу — від обстріляної Мар’їнки до Маріуполя.

Також на Хмельниччину завітали ЮІРівці з Тернопільщини та члени дитячої організації «Юні поліцейські Прикарпаття». На правах господарів зустрічали своїх однолітків представники молодіжного правопросвітницького руху «ХОМА» (Хмельницьке об’єднання молодих і активних).

У неділю діти відвідали мальовничий Кам’янець-Подільський — побували в середньовічній фортеці, прогулялись старовинними вуличками і навіть познайомились із мером міста Михайлом Сімашкевичем.  А в понеділок в головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області юні помічники поліцейських презентуватимуть свої організації.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 листопада 2017, 14:25
Був би добробут в країні ніхто б нікуди не рвався ні під яку сусідню державу.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 14:54
Уже в Росії накерував Путін що ти на наш франківський сайт звідтілля тікаєш щоб у Сирію не відправили за Асада вмирати.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 19:23
Символи: " − " - це " - ".
Відповісти

, 01 листопада 2017, 14:55
Поступили як уроди як поперєдніки, ніде правди діти.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:24
«Схід і захід – разом!». та піз-ни Ви Виконайте політичні домовленості Мінську.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 19:13
А тобі що з тих домовленостей? Ти ідіот?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: