Карпатська мольфарка розказала, що буде з Путіним (відео)

Журналісти знайшли на Прикарпатті мольфарку, котра розповіла, яку долю уготовано Україні і російському президенту Владіміру Путіну.

Пов’язане зображення

 

Провидицю звуть Калина, і живе вона в селі Верховина. Журналісти телеканалу ICTV запитали у жінки, чи зуміє глава України Петро Порошенко домовитися з агресором і стабілізувати ситуацію в своїй країні. Та відповіла:

“З Путіним тут будуть багато говорити, але якийсь він недо… І дружина каже, і чоловіки говорять, і нічого не доходить до нього. Це якась лицемірна людина. Але і на нього прийде, черга буде і йому. Так що він повинен трохи поступитися. Якщо не поступиться, буде велика біда”.

Відзначимо, аналогічний прогноз раніше зробив нині покійний карпатський мольфар Нечай. Тоді він зазначив, що один народ розколовся і став ворогувати між собою, а стоїть за цим третя сторона.

Карпатська провидиця розповіла, що чекає на нашу країну:

“Україна заживе ще добре. Це пройде, ці біди, ці війни, все. Повинно закінчитися. Переможе Україна. Переможе, і будуть люди через роки жити краще в нашій державі, дуже добре буде. Але це буде ще нескоро”.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 листопада 2017, 15:07
Этого мольфара вуйки зарезали,вуйки боятся правды.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:26
Розшифруй значення слова "правда". Сумніваюсь у твоїй здатності троля-раба зрозуміти значення "правди". Вуйки - не твоя турбота. Вали до себе додому.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:09
Ось, дурні нікчемні люди Немає у путіна жінки і чоловіків, мольфарство та передсказання православієм заборонено Українці з такими тупими головами ніколи не будуть жити добре.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 15:28
Бабка правду каже, вона краще знає. Хе-хе-хе. Що скажеш, жебракуватий захисник мільярдера Путіна?
Відповісти

, 01 листопада 2017, 16:52
Ага!Я також мольфар!Заживемо добре, але не скоро.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 19:09
Ні, про тебе у газеті не пишуть.
Відповісти

, 01 листопада 2017, 17:07
пуцькін карлік хуйло педофіл і цим усе сказано. смерть вшивого гнома близька ))) йобаним кацапським тролям відсосатоньки ))))
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: