Медики розповіли, коли чекати епідемію грипу на Прикарпатті

Восени дощ, вітер і холод є найбільшими ворогами нашого здоров'я. Адже ослаблений несприятливою погодою організм легко підхоплює різні інфекції і віруси.
Результат пошуку зображень за запитом "грип"
 

Як розповіла кореспонденту Бліц-Інфо очільниця міського управління здоров'я Марія Бойко, останніх три тижні активно йде приріст захворюваності на Грип та ГРВІ.

"Всередньому захворюваність збільшилась на 15-20%, але це нормально для цього періоду. Проте зараз школярі пішли на канікули, тож захворюваність буде нижчою", - каже Бойко.

Як профілактику захворювання, медик радить дотримуватися правил особистої гігієни, не переохолоджуватись, вживати багато фруктів і овочів. Окрім того, щоб не захворіти необхідно обов'язково щепитись. 

"Є всі прогнози Міністерства охорони здоров'я, що епідемія грипу розпочнеться наприкінці лстопада - на початку грудня. Вакцини уже поступають до аптек міста", - запевняє Марія Бойко.

Кореспондент Бліц-Інфо перевірив чи справді вакцина від грипу є в аптеках Івано-Франківська. Варто зауважити, що вакцину знайшли тільки в одній аптеці, а в решті обіцяють завезти до кінця тижня. Вартість однієї дози препарату обійдеться в межах 180-200 грн.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: