Олександр Сич: Найперспективнішим питанням для розвитку Городенківщини є використання туристично-рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону (фото)

Керівники обласної ради продовжують здійснювати робочі поїздки в райони області з метою аналізу використання коштів обласного бюджету, ознайомлення з результатами впровадження проектів розвитку місцевого самоврядування та визначення пріоритетних проблем населених пунктів Прикарпаття. З черговим візитом голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій та заступник Сергій Басараб побували на Городенківщині. Спільно з депутатами обласної ради Василем Мельничуком, Іваном Візінським та керівництвом району вони оглянули об’єкти соціально-культурного призначення.

Свою роботу в районі посадовці розпочали з огляду сільського будинку культури в селі Рашків. Завдяки реалізації проекту "Рашківський будинок культури – як осередок відродження та збереження духовної та культурної спадщини громади села" вдалося відремонтувати дах будівлі. За словами Рашківського сільського голови, для повноцінного функціонування клубу необхідно відремонтувати також приміщення актового залу.

Перебуваючи в Рашкові керівники та депутати обласної ради побували в місцевій школі, де два роки тому замінили вікна і двері на енергозберігаючі, а в цьому році за кошти обласного бюджету реконструювали спортивний майданчик неподалік навчального закладу.

шляхом заміни вікон відчули також в Ясеневопільнівській школі. Окрім цього, за кошти обласного бюджету в навчальному закладі капітально відремонтували дах. "Коли чуємо від директора школи, колективу і учнів, що їм стало комфортніше, то розуміємо, що ми на правильному шляху. Спільна робота депутатів обласної, районної рад та органів місцевого самоврядування дає добрі результати", - відзначив Василь Мельничук.

Отримала кошти з обласного бюджету на капітальний ремонт даху і Чернятинська школа. Однак, аби налагодити навчальний процес, потрібно завершити будівництво додаткового корпусу навчального закладу. "Школа одного з найбільших сіл району сьогодні без спортивного і актового залу, їдальні. Зараз під ці приміщення використовуються класні кімнати, що перешкоджає нормальному навчальному процесу. Тому просимо владу якомога швидше завершити корпус. На це потрібно 18 мільйонів гривень", - розповів Чернятинський сільський голова Роман Барик.

У розмові з сільським головою Олександр Сич відзначив, що для обласного бюджету така сума непідйомна. "Треба звертатися до народних депутатів, бо вирішити цю проблему можна лише залучивши кошти державного бюджету. Обласна рада зі свого боку також буде допомагати в межах наявних фінансових ресурсів", - сказав керівник депутатського корпусу.

Ефективне використання коштів обласного бюджету продемонстрували в Городенківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Упродовж трьох останніх років в навчальному закладі замінили вікна та двері, провели капітальний ремонт приміщень, зміцнили матеріально-технічну базу, придбали спортивне обладнання та інвентар.

В рамках робочого візиту керівники обласної ради також оглянули пам’ятник "Небесній Сотні" в Городенці, на будівництво якого цього року з обласного бюджету було спрямовано 200 тисяч гривень. Спільно з керівниками району Олександр Сич, Василь Гладій та Сергій Басараб поклали квіти до пам’ятника.

На завершення візиту очільники вищого самоврядного органу влади області зустрілися з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, представниками громадськості. Звертаючись до присутніх голова обласної ради наголосив, що найбільш перспективним питанням для розвитку Городенківщини є використання туристично-рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону. "Ми про це говорили 5 років назад і говоримо зараз. Раніше ми виділяли гроші, щоби впорядкувати земельні відносини, але побачили, що точкові вкладення коштів не дають можливості вирішити проблему. Тут потрібний системний підхід, тому обласна рада створила адміністрацію "Дністровського регіонального ландшафтного парку", яка фахово буде цим займатися, і вже передбачила кошти на її діяльність. Наступного року спрямуємо кошти на зонування території. Разом з цим, будемо міркувати над розвитком інфраструктури, ремонтом доріг, робитимемо все можливе, аби розвивати туризм", - підсумував Олександр Сич.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: